2733
2734

میگن دوتا دوست برای کار با هم به یه کشور دیگه سفر میکنن و کارشون جوریه که تا سه سال نمیتونن برگردن 

همیشه از پولی که در میارن مقداری و برمیدارن و بقیه رو میفرستن برا خانواده هاشون  

زن یکی از اونا هر چی پول در میاره پس انداز میکنه و باهاش خونه و ماشین میخره و زندگیشو کامل رو به راه میکنه ۱ما خودش تو این سه سال چون برا زندگی سختی زیادی میکشه پیرتر از سن واقعیش نشون میده و زیبایی و شادابیشو از دست میده 

اماااااااا 

زن اون یکی دوست هر چی که از اون اور همسرش میفرسته تو ارایشگاه و دکتر و عمل خرج میکنه و چیزی برا زندگی کنار نمیزاره و برعکس سه سال قبلش خوشکلتر و شادابتر و خوش برو رو تر میشه 

اخر سفر بعد حساب کتاب با پول باقیمانده برمیگردن 

وقتی یکی از  مردا ی که زنش زحمت زیادی برا خونه و زندگی کشیده  همسرش و خونه و زندگیشو میبینه 

میگه واییییی من چقد بیخودی زحمت کشیدم نگاه این خونه و زندگی این ماشین و این همه پول اما یه زن پیر و زشت 

میره یه زن جوون و خوشکل میگیره و زنشو طلاق میده 

اما اون یکی مرد وقتی برمیگرده میبینه وایییی این زن خوشکل و خوش تیپ و این وضع زندگی 

هرچی که داره و نداره میره بهترین خونه و زندگی و براش فراهم میکنه 

پس نتیجه میگیریم دوستم 

خواهرم 

عزیزم 

برای اینکه مردت دارا بشه خودتو کنار نزار 

به خودت برس 

خودتو دست کم نگیر 

مردا زنی میخوان که زن باشه ناز کنه  بعضی وقتا عین بچه ها ادا دراره به خودش برسه وخود کم بین نباشه 

از زنی که مردونه باهاش تا میکنه 

غر میزنه 

به خودش نمیرسه و اعتماد بنفس نداره و شاد نیست بدشون میاد 

بیاید از امروز شروع کنیم از همین حالا 

عاخا من 👆👆👆

داستانو نخوندم ولی من😂😂

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظر من همه چيز حد متوسط داره نه اينكه همشو خرج ظاهرت كني و نه برعكس ادم هم به ظاهرش ميرسه هم خونه و زندگيش

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

تا حدی که زن با جنبه باشه و باعث نشه زندگی با ولخرجیه زیاد خراب بشه موافقم

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

چهل تمن پول شامپو بدن و رژ لبم شده قرض گرفتم از خواهرم ده روزه التماس میگنم بهم بده نمیده 

قبل اونم یه ماه تمام التمتس که خودت بخر نمیخره 

دیشب میگه تو به خودت نمیرسی ازت سرد شدم 😢

2740

من که مجردم معتقدم حتی بچه ای که خرج داره هم ارج داره هرچی بیشتر درس میخونم کمتر خرج میکنم بیشتر خر حمالی میکنم توقع خانواده ازم بالاتر میره ولی دخترای فامیلمونو بیا ببین همه کار میکنند آخرشم خانواده شون میزارنشون روی سرشون

چهل تمن پول شامپو بدن و رژ لبم شده قرض گرفتم از خواهرم ده روزه التماس میگنم بهم بده نمیده  قبل ...

اون فکر شامپو بدنت نیس عزیزم‌منظورش هموم رژ لب و لباس تو خونه و ... 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

من چون درامد شوهرم کمه کم خرج میکنم خودمم حس میکنم که شوهرم عادت کرده وچیز گرونی بخوام زیاد خوشش نمیاد

خیلیا میگن این کارو نکن ولی خب زندگیه خودمم هست دوست دارم پیشرفت کنم

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
اون فکر شامپو بدنت نیس عزیزم‌منظورش هموم رژ لب و لباس تو خونه و ... 

عزیزم وقتی پول شامپو بدن نمیده به من پول لباس تو خونه ای میده به نظرت ؟؟؟؟؟حامله م لباسام نتنگ شده دیشب بدون لباس خابیدم 😂

2706