2733
2734
عنوان

معماااااا داریم بدو بیا😌😁😋

87 بازدید | 9 پست

متعلق به شماست اما اطرافیانتان بیشتر از شما از آن استفاده می کنند .؟

هرکی گفت‌چیه؟؟؟

خدایا عاشق آرامش اسمتم🥰لطفا آرامش حقیقی رو به قلب هممون سرآزیر کن🤲❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اولین معمایی که جوابش رو زیر یه ثانیه حدس زدم

😐

اسم

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2740

بازم بگو 

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

در مورد شوهرم علاوه بر اسم باید ماشینش‌ رو اضافه کنیم‌ بنده خدا خودش رنگ ماشینو نمیبینه‌.دید نمیشه موتور گرفته با موتور این ور اون ور میره 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی