2737
2734

چرا 😣😣😣😣

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

قبلا گفتم فهمیدم که شوهرم اعتیاد پیدا کرده به چی و چقدر نمیدونم. هر وقتم بهش گفتم انکار کرده. اما زندگیمون خیلی به مشکل برخورده. من خیلی غرور داشتم از شوهرم واقعا سر بودم قیافم معمولی اما از لحاظ تحصیل و خونواده و همه چی سر بودم. التماسم کرد گریه کرد تا راضی شدم زنش بشم بعدم پای انتخابم ایستادم اما دیگه با کاراش داره ابروی منو میبره. چند وقته با خانوادش مشکل داشت کم دیدتشون دو روز پیش مادرش دیدتش.....

زنگ زده به من چرا اینطوری شده چرا انقدر زرد شده چرا اینطوری لباس پوشیده. مگه مردم خرن مکه فلان. گریم گرفت گفتم من همه راهی رو امتحان کردم اما فایده نداره بهش گفتم ول میکنم میرم اگه اینطوری باشه.(با گریه)

2706