2737
2739
عنوان

ترخدا بگید با شوهرم چ کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1689 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودش کلافه نمیشه تو این گرما از بوی عرقش؟؟هروقت رابطه خواست مستقیم بگو اول برو حموم بعد چشم والا اصل ...

گفتم اگر یروز درمیون حموم بری هرموقع رابطه بخای اشکال نداره...ولی براش مهم نیس...موقعی ک رابطه میخاد میاد منم پسش میزنم اخرم دعوامون میشه

خدایا من هرجور که فکر میکنم میبینم امکان نداره تو فقط بخاطر یه 🍎سیب مارو انداخته باشی رو زمین🌏...شاید باغتو آتیش زدن🔥؟شایدم عزرائیل و جبرئیل دست به یکی کرده باشن...🙏🙌😶
2728
2740
عزیزم لابد عادت ب حموم نداره توکمی نازکن براش معاشقه رو شروع کن بقیشو بکشون توحموم کاری کن عاشق حموم ...

بی فایده بوده.در ضمن با وجود بچه کوچیک نمیتونم لین همه کار و تایم براش بزارم

خدایا من هرجور که فکر میکنم میبینم امکان نداره تو فقط بخاطر یه 🍎سیب مارو انداخته باشی رو زمین🌏...شاید باغتو آتیش زدن🔥؟شایدم عزرائیل و جبرئیل دست به یکی کرده باشن...🙏🙌😶
چند وقته ازدواج کردین؟

4سال

دست وپاشو ببند بزور بکشش حموم بعد با پودر لباسشوییو و فرچه بشورش تازه با همون فرچه دندوناشم میتونی بشوری😂😂😂حالا جدی سر کار که میره مشکلی پیش نمیاد 

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
2706