2737
2734
عنوان

ترخدا بگید با شوهرم چ کنم

1689 بازدید | 53 پست

سلام...شوهرم ب هیچ وجه ب بهداشتش اهمیت نمیده الان چن ماهه ک کلا دو سه بار باهاش رابطه داشتم چون چندشم میشه...چون چن بار عفونت گرفتم....با مهربونی بهش میگم گوش نمیده...دیگ ب جایی رسیدم ک ازش نفرت پیدا کردم...میشینه تخمه چیپس پفک و کلی چیز میخوره ولی بعدش مسواک نمیزنه...دیگ نمیتونم تحملش کنم حالم ازش بهم میخوره الان اومد خونه نشسته دارع فیلم میبینه گفتم عزیزم بهتر نیس 5دقیقه از تایم فیلمتو اختصاص بدی ب حموم و بهداشتت؟بهش بر خورده رفته اتاق خوابیده...دلم میخاد چاقو وردارم تیکه تیکش کنم این عوضی حتی یذره هم غرور نداره بش بر بخوره؟دیشب مامانم بش گفت عه تو چرا پس موهای سرتو کوتاه نمیکتی... ؟صب ها صورتشو نمیشوره....بخدا خستم خسته بگید چ کنم؟

خدایا من هرجور که فکر میکنم میبینم امکان نداره تو فقط بخاطر یه 🍎سیب مارو انداخته باشی رو زمین🌏...شاید باغتو آتیش زدن🔥؟شایدم عزرائیل و جبرئیل دست به یکی کرده باشن...🙏🙌😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودش کلافه نمیشه تو این گرما از بوی عرقش؟؟هروقت رابطه خواست مستقیم بگو اول برو حموم بعد چشم والا اصلا

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2738

خدا صبرت بده

من همسرم یک خلصت شوهرت داشت که صبح ها صورتش نمیشست اول زندگی

منم بهش صبحانه نمیدادم تا بشوره

الان بعد ۱۰ سال تا بلند میشه خودش میره میشوره بعد میاد صبحانه😂😂😂

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!

حموم که منکه مدام توخونه ام هرروزاخر شب میرم

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
2706