2733
2739
عنوان

آقایون بیاین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 8201 بازدید | 330 پست

چرا نمیخواین قبول کنین خیلی مردا مریضن

چرا همش میگین علت بی حجابیه

چند روز پیش از محل کارم برمیگشتم

مانتو مشکی نسبتا بلند و گشاد کارمندی تنم بود

مقنعه سیاه

بدون ذره ای ارایش

یعنی کلا تیپ سرکار رفتنم با بیرون 180 درجه فرق میکنه

یه کثافتی باهام برخورد فیزیکی کرد

داد زدم گرفتنش مثل چی میلرزید

یکی دوتا نثارش کردم و افتاد به ....

فقط گفتم که بدونین علت این انحرافات بی حجابی نیس

و خدایی که بشدت کافیست... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
کم بود محبت دارن،ولی مردا هرچی محبت کنی هار میشن

.اصلا.اینطور نیست.بستگی به رفتار زن داره.اگه تو خونه لخت بگرده.که مردش خوشش بیاد .دیگه بیرون دنبال زن مردم نمیره .ولی درکل الان هم زن دوست پسر داره .وهم مرد دوست دختر

ببخشید سوال داشتم.اون خانومی که باشگاه میره و به خودش رسیدگی میکنه،بچه قدونیم قد نداره؟؟؟من در صدد ت ...

من ب شخصه جایی هستم ک غریبم،دوتا پسر ۴ و ۲ ساله دارم ک دومی خدا خداسته بود،باشگاه تایمش ۸ صبح تت ۲ بعدازظهره،

پسرامم بشدت شیطون و بریز و بپاش،با کار تظافت هرروزه و آشپزی و رسیدگی ب اینا ی آرایش ساده کنم تا شوهدم بیاد.

میاد بهم نگاهم نمیکنه،بس ک بیرونیها رقول اون خانوم با ادکلن و تیپ تام و دماغ عمل شده و آرایش های انچنانی دیده.

گناه من چیه،حتی پول نداره ی نانتو واسم بخره،چه برسه عمل صورت،حق نداره نگاه کنه و دلمو بشکونه 

ذات مرد تنوع طلبه ونگاه اکثرشون ج ن س ی هست ..... همین. بعضیاشون حیا میکنن و ب زن خودشون قاتع آن. بعضیاشون ب ذاتشون اجازه بروز میدن. 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2738
دقیقا چونکه بد بختیم آخرشم بچه ک قدرمونو نمیدونه باید ب پاش بسوزیم

من ک زدم ب سیم آخر،بخدا اونده پنجره خونه مات کننده شیشه چسبونده،تو خودت دید میزنی بعد ب زنت سخت میگیری،

من قصد دارم ولنگ و باز بگردم و اون موقع حالشو بپرسم 

چی بگم... همش که نمیشه خانوم ها رو سرزنش کرد خانه که تو این مملکت از پای دست ویران هست اما خب یه ...

پس تربیت نقش مهمی داره،و نفسشون که باید افسارش تو دستشون باشه.چه زن و چه مرد.ما ایرانی ها که هیچی برای افتخار کردن نداریم،نه اخلاق نه فرهنگ و....یه چیزی فقط داریم تو تاریخ بهش افتخار میکنیم که اصلا به گروه خونیمون نمیخوره.اینو سرویسای بهداشتی بین راهی نشون میده،اینو فرهنگ رانندگیمون نشون میده،اینو زباله های لب ساحل ورودخونه ها و طبیعتمون نشون میده،اینو همین سایت هم نشون میده که وقتی بایکی داری کاملا محترمانه بحث میکنی یهو کنترل خودشو از دست میده.من واقعا متاسفم برای خودم....

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش

یه بار تو خیابون بودیم یه دفعه یه خانم بلند یه خانم خیلی بدحجاب بود واقعا صداش زد گفت میشه یه لحظه بیاید وقتی خانم اومد وایساد جلوشون خانم اولی زد تو گوش شوهرش وگفت خوب نگاه کن خوب خسته شدم دیگه آشغال وسوار تاکسی شد ورفت بدبخت دلش پر بود اون زن بد حجابم مات ومبهوت ول کرد رفت 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
اره واقعا تازه من ك ي زنم انقد دلم ميره وقتي نگاشون ميكنم خيلي خوشكل و ترگل ورگل و ارايش كرده و رنگي ...

کسی که نخواد منحرف شه با یه لباس رنگی و آرایش منحرف نمیشه

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵
2706