2733
2734
عنوان

آقایون بیاین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 8206 بازدید | 330 پست
کم بود محبت دارن،ولی مردا هرچی محبت کنی هار میشن

نمیدونم چرا هیچوقت با صحبتهایی که درمورد آقایون میشه تو سایت،موافق نبودم.خیلی بزرگش میکنن.خیانت خیانت!!!!به نظر من به اندازه مرد خائن زن خائن هم هست.نه اون زنایی که  باعث خیانت مردا میشنا،اون زنایی که متاهل هستن و خیانت میکنن رو عرض میکنم

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یه بار هرچی دارن بذارن کنار عادی میشه و تکراری،اما مانتو تنگ و کوتاه جلوباز هیچوقت عادی نمیشه ...

چی بگم...

همش که نمیشه خانوم ها رو سرزنش کرد

خانه که تو این مملکت از پای دست ویران هست

اما خب یه کم هم باید رو تربیت مرد ها ی آینده که پسربچه ها هستن کار کرد و روی رفتار آقایون،یه مقداری هم ذاتیه انگار که حریص و بی حیا باشک بعضی مردها

2728
پس خارج از کشور همه ی مرد ها مشکل دارند و خانواده ها امه از دم داغونه؟

خارج از اول بی حجاب بودن

اون بی حجابی با بی حجابی تینجا زمین تادآسمون فرق داره،اونا با لک و هر ایرادی لختن،آرایششون ی رژ ساده س

اینجا نیم لختن ک بیشتر تحریک کننده ست اونم با ی من آرایش و تبپی ک همه برجستگی بدتشون بزنه بیرون.

زنهای خارجی اصلا تیپ زنهای ایرانی ندارن باهم مقایسه نشه پس

شوهر منم خیلی  نگاه میکنه 

کاش حداقل جلو خودم رعایت میکرد خیلی دلم میشکنه وقتی میبینم ب بقیه زل زده 

حالا خودم انقد خوشگلم هر جا میرم همه خیره موندن بهم 

نمیدونم چ مرگشه این مرد

آقو ی ضرب المثل شیرازی هم هس ک هیچی نمیگه فقط زل میزنه تو چشات
چی بگم... همش که نمیشه خانوم ها رو سرزنش کرد خانه که تو این مملکت از پای دست ویران هست اما خب یه ...

اونا ک مریضن بحثش جداست، من منظورم ب نگاه کردن مردا ب زنهای بی حجابه،نه خیانت و زنگ زدن و دل سیر ....

مثل اون مثال ک گفتن کنار خوابگاه دخترا بوده،.

اون دیگ هرزگی شوهرشه ب زنا ربطی نداره 

2740
اره واقعا تازه من ك ي زنم انقد دلم ميره وقتي نگاشون ميكنم خيلي خوشكل و ترگل ورگل و ارايش كرده و رنگي ...

عزیزم مشکل اینجاست که بعضی زنها خودشون این اجازه رو به اقایون میدن و مقصر رو یک زن اعلام میکنن اگر این جوری باشه که تو دنیا رو باید خیانت پر کنه

و خدایی که بشدت کافیست... 
نمیدونم چرا هیچوقت با صحبتهایی که درمورد آقایون میشه تو سایت،موافق نبودم.خیلی بزرگش میکنن.خیانت خیان ...

آفرین دقیقا یه زنی باید باشه ک مرد باهاش رابطه برقرار کنه وگرنه مرد ک با مرد نمیشه پس خدا لعنت کنه اون زنیای کثیف رو 

پس خارج از کشور همه ی مرد ها مشکل دارند و خانواده ها امه از دم داغونه؟

اونا از اول اونجوری بودن براشون عادی شده

هر چند اونا هم این خیانت خیلی دارن

اما تو کشور ما نیمه عریانن

همیشه هم دیدی که میگن بدن نیمه عریان جذاب تر از خود عریان

مانتو جلو باز میپوشن از وسط مانتو ران پاشونو میندازن بیرون

اون جذابیت بیشتری برای مردا داره

.
شوهر منم خیلی  نگاه میکنه  کاش حداقل جلو خودم رعایت میکرد خیلی دلم میشکنه وقتی میبینم ب ب ...

بمیرم برا دلت،منم میمیرم و زنده میشم،منم دوتا پسر دارم،و شوهرم حقوق بخور نمیر داره ک نمیشه باهاش ب خودم برسم حتی ی مانتو نمیخره برام.

بد دلم شکسته

بعدشم خیلی از مردها دنبال یه زن از همه لحاظ کااااامل میگردن... زنشونو تو قیافه تو آشپزی تو آداب معاش ...

ببخشید سوال داشتم.اون خانومی که باشگاه میره و به خودش رسیدگی میکنه،بچه قدونیم قد نداره؟؟؟من در صدد توجیه خیانت آقایون نیستم.اصلا بحثم باشما این نیست.سوالم این هست چرا زنهای ایرانی خودشون رو میبازن؟چرا با وارد شدن یه بچه تو زندگیشون خودشون رو وقف اون بچه میکنن و دیگه به بدن و چهره و سلامتیشون بی اهمیت میشن؟؟؟

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش
شوهر من بی نهایت چشم پاکه  حتی به صورت خواهرام و زن برادرامم نگاه نمیکنه  میگه از من نگا ...

خوش بحالت😢قدرشو بدون

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘
2706