2733
2739

واقعا داره عذابم میده  . من یه دختر ۲۳ساله ام که از ۱۹ سالگی با یه پسری دوست بودم و از ۲۱ سالگی یعنی دوسال بعد از دوستیمون این رابطمونو به علت سادگی من  همه فامیل فهمیدن  و ما هم به همه گفتیم قراره ازدواج کنیم ، البته درسته قصدمون اوایل ازدواج بود ولی الان بعد ۴ سال من دیگه نمیخوام با اون اقا ازدواج کنم از طرفی هم کل فامیلمون و دوستام  میدونن و هی پشت سرم حرف در میارن ، بگید چیکار کنم که این حرفا از پشت سرم جمع شه ، من خودم مشکلی ندارم ولی وقتی مامانم حرفای پشت سرمو میشنوه خیلی ناراحت میشه ، حتی از ترسم فعلا به کسی نگفتم که دیگه نمیخوام با اون اقا ازدواج کنم ، حتی خودش ، چون میره به بقیه میگه ، واقعا نمیدونم چیکار کنم یه راهی پیش پام بذارید که چیکار کنم دیگه بقیه برام حرف در نیارند ، و ارتباطمم با اون اقا قطع کنم ، چون از نظر دیگران پسر خیلی موجهی هست . مرسی که کمکم میکنید

بگو خون هامون بهم نخورده

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

تنها راه کم کم رابطه رو کم کن تا خود ب خود قطع بشه

یکباره بخای بزاریش کنار واسه خودتم سخت میشه

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!

در دروازه رو میشه بست در دهن مردمو نه 

بخاطر حرف بقیه زندگیت خراب نکن طرف ت زندگی مشترک بعد ده سال جدا میشه بازم براش حرف در میارن بعد این حرفا برات مهم نباشه 

پیچ اینستاگرامم برا دیدن لباس هام https://instagram.com/tenajon500 لوازم ارایشی به قیمت مناسب میخوای بهم درخواست بده تا اجناسی که میخوای با قیمت برات بفرستم ببینی 😍😍ایدی کانالم@niccei داخل تل برا لباس با قیمت خیلی مناسب ❤
2706