2737
2734
عزیزم گفتم ک اون طفل معصومه باخود بچه کاری ندارم میگم از بهزیستی نپرسیدی بچه ازکجا اومده ـفردا بچت پ ...

خانم گل ما این تصمیمو گرفتیم همه جوانبشو سنجیدیم به نظرم اصلا مطرح کردن این موضوع لازم نبود که شما گفتی ولدزنا و.... حرفای عهد قجره نه این دوره زمونه نظرت در مورد حلالزاده هایی که به بچه ها تجاوز میکنن یا ادم میکشن و.... چیه؟

آنقدر گرم است بازار مکافات عمل    دیده گر بینا بود هر روز، روز محشر است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه خرید از فروشگاه است🤔🤔🤔🤔🤔

میدونم.منم حس خوبی به این موضوع ندارم

این نظر شوهرمه

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
2731
[QUOTE=98005025]شما انقدر شعوور نداری ک حرف زشت مث ولد زنا رو تو جمع نیاری!؟  اونم از زنی ک قرا ...

حرف زدن با شما بیفایدس . فک میکنید هر سوالی ک تو ذهنتون میاد باید تو یه جمعی ک جاش نیس پرسید. 

مثبت فکر کنید،اتفاقهای مثبت رخ میدهد...
خانم گل ما این تصمیمو گرفتیم همه جوانبشو سنجیدیم به نظرم اصلا مطرح کردن این موضوع لازم نبود که شما گ ...

عهد قجری نیس باور کن گفتم پرسیدی از کجا اومده شاید اون کودک مال ی خانواده سیل زده باشه ک همه کسشو از دست داده و شاید هم ولد زنا هست درسته ـاگاهی ک بد نیس ـمیگم بهزیستی میگه بچه از کجاس ؟

اگه کوجیک باشه میتونی واسه ماموریت کاری بری یه شهر دیگه بعد بگی به دنیا اوردمش  مادر پدر ادم ک ...

اره تاشناهای نزدیک مایه نفرهمینکارو کرده هیچکسم نمیفهمه

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹
2738

دمتون گرم❤🌹

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم
واااااای این چه حرفیه ولده زنا چیه دیگه دوتا مثل شما اطراف من باشن دیگه فاتحه م خونده س اون بچه مثل ...

ولشون کن

بچچه مثل برگ گل پاک و معصوم هست 

من قلبا عقیده دارم همچین اتفاقی توی زندگی لیاقت میخواد

واقعا لیاقتتون بالاست تبریک میگم

ان شاالله قدمش براتون پر از خیر و برکت باشه

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
مشکلتون چی بود که خودتون باردار نمیشدین

همسرم مشکل اسپرم داشت خودم هم دریایی از مشکلات پرولاکتین برداشتن یه تخمدان و....

نظر نبود سوال بودهمین

درباره بچه بهزیستی میگن بهت .ولی خارجیا همشون ولد زنا هستن والا به اصول اخلاقی بیشتر از ما پایبندن وانسانهای درستکار تر وزیبا گفتار تری از ما هستن . واینم بدون حکم شرعی این سوالت هم اگه پدر ومادر گناهکار باشن بچه پاکه . باید تحت تربیت درست قرار بگیره وانسان مفیدی بشه .در قدیم به این جور بچه ها اینقدر با دید بد ومنفی بهشون نگاه میشد وخونواده درستی نداشتن که ازشون نگه داری کنه و نون حلال بهشون بخورونه که ناخود اگاه به سمت رفتارای بد میرفتن .کاش سعی کنیم فرهنگمون رو بالا ببریم . 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
عهد قجری نیس باور کن گفتم پرسیدی از کجا اومده شاید اون کودک مال ی خانواده سیل زده باشه ک همه کسشو از ...

نه گلم نمیگه بچه که بزرگ شد دلش خواست میتونه بره بهزیستی بهش میگن

2706