2737
2739
اره دختر جاری من خیلی شبیه جاریمه .اونروز یکی بهم گفت اینا که خودشون بچه رو انتخاب کردن حداقل یه خوش ...

الان نسبت بهش چه حسی دارن؟

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

خیلیا ها رو دیدم که با اوردن فرزند از بهزیستی در رحمت توی زندگیشون باز شده و خودشونم بچه دار شدن و بچه اول چقدر به خاطر قدم با برکتش عزیزتر شده .

احسنت به همت و نیت خداییتون.

مادری عاشقم که سرچشمه ی عشقم دل دریایی همسرم است...خدارا شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اصلا داشتن ملک میتونه یه امتیاز باشه ولی واجب نیست فقط تعهد محضری میدین که یک سوم اموال بعد از شم ...

چه خوب شده پس شرایطش پسر خالم پارسال نزدیک به یک میلیارد ملک به نام بچه زد تا دادن.گفتن حتما باید یه چیزی بنامش باشه

2728
الان نسبت بهش چه حسی دارن؟

نمیدونم زیاد باهاشون رفت وآمد ندارن ولی یه بچه لوس و بی ادبه😐😐هربار میبینمش باید حواسم باشه بچه هامو نزنه

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
جدی میگی. میشه لطفا یه کم از تحویل گرفتن بچه و دادگاه بعدش که برای شناسنامه هست توضیح بدی

وقتی بچه رو تحویل بگیری تقریبا مراحل سخت بهزیستی تمومه

بچه رو به زوج متقاضی نشون میدن اگر پسند کردید بچه رو می برید دکتر و گواهی سلامت می گیرید که بهزیستی بچه ی سالم تحویل داده و مسئولیتی در قبال بیمار بودن بچه نداره بعد پرونده رو از بهزیستی می گیری می بری دادگاه ، دادگاه هم یه حکم سرپرستی شش ماهه صادر می کنه توی این شش ماه یکبار مددکار بهزیستی میاد بازدید از خونه تا ببینه بچه و شما با هم خو گرفتین یا نه بعد اگر کسی مشکلی نداشت یه کلاس برای تربیت بچه می فرستن و بعد مراحل دادگاه برای گرفتن سرپرستی دائم 

وقتی حکم سرپرستی دائم گرفته شد حکم رو می برید اداره ثبت احوال و شناسنامه با نام والدین که شما باشین برای بچه صادر میشه

فقط توی توضیحات شناسنامه بچه قید می کنند که این شناسنامه با حکم دادگاه صادر شده و این مورد آخر گند می زنه به همه ی تلاشهامون

2740
من دو تا پسر دارم دلم میخاست یه دختر رو بیارم ولی همون بالای سه سال چون دیگه جون بچه بزرگ کردن ندارم ...

بعیده که بهتون دختر بدن

معمولا همجنس با بچه بیولوژیک میدن

ولی حالا اگر مطمئن هستید تشکیل پرونده بدید توکل بخدا

و خدا برای من کافیست.....
بعیده که بهتون دختر بدن معمولا همجنس با بچه بیولوژیک میدن ولی حالا اگر مطمئن هستید تشکیل پرونده بد ...

نهههه همجنس دیگه نمیخام😂😂😂😂

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

بنظرم بهزیستی ارامشو داره از بچه میگیره چرا اخه زیر شش سال باید بهش بگن تورو از بهزیستی اوردیم😰 این وحشی بازیا چیه اخه 

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
بنظرم بهزیستی ارامشو داره از بچه میگیره چرا اخه زیر شش سال باید بهش بگن تورو از بهزیستی اوردیم😰 این ...

نه اتفاقا اونموقع بهتره.بزرگتر بشه پذیرشش سختتره برای بچه

2706