2737
2734
عنوان

قهر من و همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1957 بازدید | 113 پست
اخه جالبه زن قبلی واقعا هیچ حسنی نداشته.نه خوشگل بوده نه خوش اخلاق بوده فقط تنها حسنش پولش بوده.جالب ...

بهتره به این چیزا فک نکنی 

الان از همه مهمتر مشکل شما با همسرته بهتره حل بشه 

شاید همسرتون مشکلی چیزی داره

اخه من تا الان کسی رو ندیدم اطرافم که بچه خودشو سقط کنه این از نظر من طبیعی نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم انشالله خوشبخت بشی نه شرایط جدایی ندارم چون توی خانواده ی ما خیلی بده کسی واسه بار دوم‌جدا شه ...

متاسفانه واسه بقيه زندگي ميكنيد پس 

به شوهرت بگو بيا زندگيمون از حرف هاي خوب طي كنيم نه گزشته 

وقتي حرف اونا نيزنه سكوت كن برو اشپزخونه اتاق ووووو 

2742
آره میدونم واس همین من هی دنبال خواستگار بی بچه بودم شوهرم بچه نداره ولی عوضش خودش مث بچه هاس سه سال ...

شرایط زندگیم اصلا واسه بچه دار شدن مناسب نیس نمیتونم یه بجه رو هم بیارم بدبختش کنم مث بچه ی شوهرم.تا وقتی به ثبات نرسیم بچه دار نمیشیم.بچشو دارم باخودن کلنجار میرم که دیگه سعی کنم دوسش داشته باشم چون اینطوری خودن دارم عذاب میکشم

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
از هيچ نظر  سوادن ديپلم شوهرم ليسانس به بالا  من نميدونم چي بگم  شوهرم خوشگلتر خوش ...

خوشبحالت قدرشو بدون. من از شوهرم خشگلترم پولدارتریم اونا شهرستانی ما مشهدیم من لیسانسم شوهرم ارشده. بعد ازدواج فهمیدم شدیدا عقده ای هستن بخصوص درمورد پول. خ کلاس میذارن و خواهرش بیچارم کرده شوهرمم دهن بینه لجباز. همشونم متلک پرونن. نمیدونم خواهره وجدان نداره بگه ازدواج دومه داداششه ولمون کنه. فقط دنبال قدرت طلبیه. شوهرمنم دنبال پول جمع کردن برگشتن ب شهرشه

اون راهی ک بهت گفتم انجام بده درمورد بچه

باشه اما اخه چی بگم‌بهش!بچش عین بزرگا میفهمه.میره به بقیه میگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
از چه نظرایی از شوهرت سرتری؟ واقعنی لطفا بگو. اخه منم خواستگار پسرخونه داشتم دوبار. ترسیدم تو زندگی ...

فک‌کردم از من پرسیدی😂😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باشه عزیزم

راستی اگ مادرشوهرت اینا رابطشون باهات خوبه ینی مطمئنی حرفت زمین نمیمونه برو با مهربونی و صمیمیت ب مادرشوهرت بگو. اول یمدت محبت کن بعد همش از شوهرت خوب بگو و دوستت داره و خوشبختین بعد ک دیدی اون طرف هم راضیه بگو این مشکل هست ک دختره میاد منم دوسش دارم بلاخره ولی مادره داره بجشو یاد میده بین منو شوهرم خراب کنه. اگ مطمئنی ک طرف توان ن طرف اون زن قبلیه. اول سعی کن خودت مهارشون کنی اگ نشد باید یارگیری کنی از مادرشوهرت اینا

از هيچ نظر  سوادن ديپلم شوهرم ليسانس به بالا  من نميدونم چي بگم  شوهرم خوشگلتر خوش ...

ایشالله خوشبخت بشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما باز شوهرم کار ب قدیم نداره گهگاهی چرت و پرت میگه نادون دهنشو میبندم. ولی خودش لوسه خواهرش و جاری ...

واقعا از خدا نمیترسن انقد اتیش میندازن تو زندگی بقیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایشالا ک میاد منت کشی، بعد اشتی در ارامش درباره خواسته هاتون حرف بزنید

ایشالله.وای من دیگه اصلا نمیخوام راجع به هیچی حرف بزنم باهاش فقط میخوام در سکوت زندگی کنم.یساله زندگیم فقط تنشه.من تسلیمم.هرکاری میخواد بکنه هر حرفی میخواد بزنه تهش اینه که سکته میکنم‌ولی دیگه از کلنجار رفتن باهاش خسته شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشبحالت قدرشو بدون. من از شوهرم خشگلترم پولدارتریم اونا شهرستانی ما مشهدیم من لیسانسم شوهرم ارشده. ...

منم مشهدي ام 

ولي خانواده اينم همنجور روستايي تو شهر نشينن كه ادعاي كلاس دارن و فقط متلك ميندازن و خواهرشم كه با من لج يه دونه اشونم كه دشمن بچه من ه به خدا 

اونا خبر ندارن دوبار ازدواج كردم 

همه مشكلات دارن 

شوهره من به من پول نميده 

حالا قراره از ابان ماه بده قول داده بهم 

ووووووبيا يه گروه دارم بيا اونجا همشهري تو تل 

كپي كن بعد تو تل  پيس كن 

بعدا كه فيلترم بياد بالا واست ميفرسم لينك 

ب

2706