2752
2734
 من مجردم ولی اولا اصلا زیاد نیست اصلا بعدم قدمشون رو چشم 

آخ آخ  آخ       الهی بگردم        چه استعداد شوهر داری ای داری شما         

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
من واقعا اهل ازدواج نیستم بعد خدا رو شکر دور اطرافم نه مادرشوهر بد دیدم نه جاری و خواهرشوهر بد به خا ...

مادرشوهر من واقعا خسیسه وقتی از مکه میاد باید دلش صاف باشه نه برا ۳ تا بچه های برادرشوهر انگشتر عقیق تبلت بلوز شلوار و اسباب بازی بیاره برا ما هیچی نیاره هیچوقت نمیبخشمش خیلی دلم شکست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بدون دعوت  مگه باید دعوت کنن خونه مادر شوهر؟ همه عروسا اینجورین ۴تا جاری دارم فقط یکیشون ...

الههههیییییی    چند سالته    چند ساله ازدواج کردی ؟

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2731
آخ آخ  آخ       الهی بگردم        چه استعداد شوهر داری ای دا ...

اتفاقا در این زمینه کاملا بی استعدادم همیشه میگم چه بدبختیه اون پسره که با من ازدواج کنه🤣

میشه برای آرامشم یه صلوات بفرستی؟❤ یا امام حسن💚
مادرشوهر من واقعا خسیسه وقتی از مکه میاد باید دلش صاف باشه نه برا ۳ تا بچه های برادرشوهر انگشتر عقیق ...

عزیزم چی بگم اینا هم دیگ عادتشونه نمیشه تغییرشون داد براش دعا کن خساستم مریضیه دیگ

مادرشوهر من واقعا خسیسه وقتی از مکه میاد باید دلش صاف باشه نه برا ۳ تا بچه های برادرشوهر انگشتر عقیق ...

بابا  بیخیال       حالا  سوغاتی نیاورده      خب نیاورده باشه          >   نمی بخشمش !!!    دلم شکست !!!!      جنس دل شما چیه به این راحتی می شکنه ؟

اتفاقا در این زمینه کاملا بی استعدادم همیشه میگم چه بدبختیه اون پسره که با من ازدواج کنه🤣

خب یاد بگیر       این که کاری نداره        بیا تا چند لینک بهت بدم      برو بشین بخون    یاد بگیر

خب یاد بگیر       این که کاری نداره        بیا تا چند لینک بهت بد ...

نه بابا من حوصله خودمم ندارم چه برسه به یکی دیگ خیلی سخته یکی پیش آدم بخوابه😓

۲۱ سالمه  سال ۹۵ عقد کردم  تو عقدم باردار شدم😛😛😛کسی هم چیزیم نگفت خخخخ

مبارکت باشه     (تاپیک م رو خوندی ناقلا)           باز هم تبریک میگم

نه بابا من حوصله خودمم ندارم چه برسه به یکی دیگ خیلی سخته یکی پیش آدم بخوابه😓

ایییییی        برو   بینیم بابا       این حرف های بچگانه چیه         بگذار عاشق یکی بشی و بغل بخوابه       بعد یه مدت دیگه نمی تونی تنها بخوابی      وقتی نیست پیشت (قهر کرده-مسافرت رفته یا ....)  تا صبح خوابت نمی بره                   هنوز تجربه نکردی        که این حرف رو میزنی

ایییییی        برو   بینیم بابا       این حرف های بچگانه چیه ...

نمیدونم والا هنوز به این درجه نرسیدم شایدم راست بگی ولی خب چون ازکسی خوشم نیومده نمیتونم درک کنم

ممنون عزیز دلم  الان ک بچه دومم توراهه خخخ

باز هم بهت تبریک میگم           ان شالله خبر دوتا بچه ات رو ببینی  عزیزم      چه کیفی می کنی هاااا  دو تا بچه با هم