2733
2734
نمیدونم والا هنوز به این درجه نرسیدم شایدم راست بگی ولی خب چون ازکسی خوشم نیومده نمیتونم درک کنم

دلت قنج رفت هاااا        از توی متنی که نوشتی متوجه شدم       قشنگ دلت قنج رفت       چیزی رو که نوشتم و خوندی رو حس ش کردی     درسته ؟     

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
بابا  بیخیال       حالا  سوغاتی نیاورده      خب نیاورده ...

مطمئنم اگه مادرشوهر خودتون بود دیگه خونه ش نمیرفتی وقتی برای همه سوغاتی میاره و یه تیشرت بیاره هی اندازه شوهرتو بگیره بگه بعدا بهت میدم اینو جلو چشمش بده به شوهر دختر عمو ولی به شوهر خودت نده دلت میشکنه من ماه اخر بارداری بودم حتی برا بچم چیزی نیاورد گفت فک نمیکردم باردار باشی . راستش حج کسی که به بچه خودش تو اوج بی پولی کمک نمیکنه ولی به بقیه کمک میکنه قبول نیست . من برا سزم پول لازم بودم ۱۰ میلیون به پسر عمه شوهرم قرض دادن چون لازم داره ولی به ما حتی نگفتن چیزی لازم دارید یا نه؟توی بارداری هپارین میزدم بخاطر لوپوسم دائم آزمایش میدادم که آزاد بود هر ماه سونو اینا همش پول لازم داشت من ازش پول قرض میخواستم نمیخواستم که پولشو برا خودم بردارم .ولی اونا همین پولو به چند نفر از فامیل تا الان قرض دادن که همه بگم به به عجب آدمای خوبین پس قضاوت نکن فکرشو بکن خودت جای من بودی عاشق مادرشوهرت میشدی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا  بیخیال       حالا  سوغاتی نیاورده      خب نیاورده ...

شما حالتون خوبه؟متاسفانه فقط توی نی نی سایت دیدم که نمک به زخم آدم میپاشن...دوستمون کاملا حق داره ...دعا میکنم خودتون توی چنین موقعیتی قرار نگیرید...شایدهم از اون خواهرشوهرهایی باشید که بین عروسهاتون تبعیض میذارید و چنین مساله ای برای خانواده شما کاملا عادی هست ...

روز خوش 

دخترای گلم ۱۳ ساله که ازدواج کردم وعروس یه مادرشوهر مهربونم خودم ۴۰ ساله هستم 
مطمئنم اگه مادرشوهر خودتون بود دیگه خونه ش نمیرفتی وقتی برای همه سوغاتی میاره و یه تیشرت بیاره هی ان ...

عزیزم شما کاملا حق داری واکنش نشون بدی من خودم رابطه بسیار خوبی با مادرشوهرم دارم .دو تا جاری دارم ولی عاشق همیم چون مادرشوهرم هیچوقت بین ما تبعیض نمیذاره و همیشه خانواده رو نگه میداره هیچوقت نمیذاره که کدورتی بین ما پیش بیاد.عزیزم مشکل مالی برطرف شده الان؟

دخترای گلم ۱۳ ساله که ازدواج کردم وعروس یه مادرشوهر مهربونم خودم ۴۰ ساله هستم 
2731
عزیزم شما کاملا حق داری واکنش نشون بدی من خودم رابطه بسیار خوبی با مادرشوهرم دارم .دو تا جاری دارم و ...

سلام .ممنون از درکتون . بله خدا رو شکر اون زمان تازه خونه خریده بودیم تمام پولمون برای خونه رفته بود و ۶ ماه بود که شوهرم حقوق نگرفته بود حتی در روز ۴ ساعت عصر برا باباش کار میکرد پدرشوهرمم حقوقشو نمیداد با اینکه میدونست خیلی لازم داریم.خدا رو شکر بابا م از نظر مالی وضعشون خوبه و خیلی اون زمان کمکمون کردن .این فقط یه نمونه از بی درکی های مادرشوهرمه.هیچوقت یادم نمیره روز بعد از عروسی ۱۲ ظهر از خواب بیدار شدم مادرشوهرم خونه نبود شب که رفتم دستشو ببوسم با دست زد توی دهنم که چرا صبح زود نیومدی دستبوسی پشت سرش خواهر شوهر اومد هر چی از دهنش در اومد بهم گفت .حتی میگفتن چرا توی مجلس فیلمبردار اوردی عکستونو پخش میکنه خخخخ 

سلام .ممنون از درکتون . بله خدا رو شکر اون زمان تازه خونه خریده بودیم تمام پولمون برای خونه رفته بود ...

خب عزیزم  زودتر بگو  که شما با یه همچین آدم های عجیب و غریبی سرکار داری     مادرشوهر و خواهرشوهر شما عجیب غریب هستن       من داشتم شما و خانواده شوهرتون رو به عنوان یه آدم نرمال می سنجیدم   اینهایی که شما میگید  عجیب هستن 

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
مطمئنم اگه مادرشوهر خودتون بود دیگه خونه ش نمیرفتی وقتی برای همه سوغاتی میاره و یه تیشرت بیاره هی ان ...

خب این چیزی که شما الان دارید میگید    حق با شماست       من در مورد یه سوغاتی آوردن گفتم         دراین مواردی حق با شماست

دلت قنج رفت هاااا        از توی متنی که نوشتی متوجه شدم       قشن ...

نه شرمندتمممم من کلا تو این چیزا احساس ندارم 😭😭🤣🤣🤣🤣

میشه برای آرامشم یه صلوات بفرستی؟❤ یا امام حسن💚
2740