2737
2734
عنوان

خانم های خرافاتی مگه هستن هنوز؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 57 پست
اوووف تا دلت بخواد  سر قضیه ماه گرفتگی آنقدر حرص خوردم از دست این خرافات

عزیزم دعا یا طلسم یا فال هیچ کدوم الکی نیستن و علت اینکه فکر می کنی دعانویسا بدبختن اینه که به هیچ عنوان حق گرفتن فال یا اینده ی خودشونو ندارن و واسه خودشون دعا نمی تونن بنویسن.....تمام سنگینیه دعاهایی ک بد مینویسن برمیگرده تو زندگیه خودشون....البته اینایی ک گفتم مال اون دعانویسای مجربه این الکیا ک تو اینستا پره ب درد نمی خوره

ولی خوب اینم بگم هیچی مثه کمک گرفتن از خدا نیست

مادر شوهر من میگ بچه رو شنبه و چهار شنبه حموم نبرین😐😐اعصابمو میریزت بهم خونشون بتیم  من بچمو ...

حق داره عزیزم این دو روز خیلی روزای سنگینی هست 

پدرسوهر خواهرسوهرم دعا نویسه مشهوری هست هر روز خونش پر از آدمه

ولی این دو روز اصلا هیچ کسو قبول نمیکنه 

میگن روز سنگینیه و چون دعا نویسا با عالمای دیگه سر و کار دارن این روز باید دعا بنویسن 

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از کجا معلوم قبلش تحقیق نکرده باشه

چه تحقیقی؟😕من عموم پارسال ماشینش دزدیده شد آدرس این آقا رو دادن توی یه شهری دیگه که چندین ساعت هم باشهرما فاصله داشت،وقتی رفته بودن اونجا بهشون گفته بود اسمت فلانیه و واسه دعا نیومدی اینجا؛ گمشده ای داری!بهش آدرس تقریبی داده بود توی یه شهردیگه،که باکمک کلانتری اون شهر ماشینش پیداشد😕

صُلح طلب😎✌🏻ولی جَنگ بَلد😈👊🏻
دعا نویسا و سر کتاب باز کنا خودشون بدبخت عالمن,دعا کردن خودتون طبق دعاهایه موثقی ک  مثلا تو مفا ...

عزیزم برای خودشون نمیتونن دعا بنویسن از این راه درامد دارن 

پدرشوهر خواهرشوهرم واقعا همه نتیجه میگیرن از لین راه پولدارم هستن واقعا خونشون راه نداره بشینی از بس ادم میاد

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔
عزیزم دعا یا طلسم یا فال هیچ کدوم الکی نیستن و علت اینکه فکر می کنی دعانویسا بدبختن اینه که به هیچ ع ...

دعانویسا اسکیزوفرن هستن

این مزخرفاتو بریزید دور لطفا

حداقل اشاعه ندید!

2738
دعانویسا اسکیزوفرن هستن این مزخرفاتو بریزید دور لطفا حداقل اشاعه ندید!

شما اینجوری تصور کن.......هر کسی میتونه هر نظری داشته باشه با این وجود اصل قضیه عوض نمیشه

من نمیگم خوبه یا بد میگم هست چون شما تا ب حال برخورد نداشتی نمیشه بگی نیست

شما اینجوری تصور کن.......هر کسی میتونه هر نظری داشته باشه با این وجود اصل قضیه عوض نمیشه من نمیگم ...

وقتی باور نداشته باشی برخورد هم نداری

چون کسی که باور داره تمام مشکلاتشو میندازه گردن جادو

ولی کسی که نداره مسئولیتشو میپذیره

ما هم بدبیاری داشتیم ولی ننداختیم گردن دیگران

مسئولانه حلش کردیم

نگو برخورد نداشتی!مث اینه که بگی درختا پرواز میکنن

وقتی باور نداشته باشی برخورد هم نداری چون کسی که باور داره تمام مشکلاتشو میندازه گردن جادو ولی کسی ...

کسی هم مجبورت نکرده باور داشته باشی حرفات مثل اون زمانیه ک هنوز ادما ب کره ماه نرفته بودن پس مردم اون زمانم باید میگفتن سفر به ماه مسخره و خرافات و جهل و دور از انتظاره؟؟؟؟؟

چون شما نمی خوای تو باورت بگنجونی دلیل بر نبودش نیست

هرچیزی ک نمیبینی معنیش این نیست ک وجود نداره شاید شما نمیبینیش!!!

از کسی که ادرس داده پرسیده ساده نباش

کسی که آدرس داد عمه خودم بود😂اونم یه سال سرویس طلاش گم شده بود همین مرده بهش نشونی ظاهری دزدش رو گفت که عمم دقیق فهمیدکیه

صُلح طلب😎✌🏻ولی جَنگ بَلد😈👊🏻

کلاعقاید مذهبی خرافاته.

اگر قرار بود به عقايد هم احترام گذاشته شود، اين جهان هنوز درگير الاغ و شُتُر، شپش و طاعون بود. چرا كه در ازاى احترام نگذاشتن به عقايد عموم بود كه جهان پيشرفت كرد، هموطن گرامى!
2706