2737
2739
عنوان

خانم های خرافاتی مگه هستن هنوز؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 57 پست
کسی هم مجبورت نکرده باور داشته باشی حرفات مثل اون زمانیه ک هنوز ادما ب کره ماه نرفته بودن پس مردم او ...

یا علی

اتفاقا چون ادما به کره ماه رفتن و علم پیشرفت کرده داریم میگیم این حرفا چرت و پرت محضه!

اتفاقا تفکر شما ماقبل تاریخیه!

عجب!

دنیا وارونه شده انگار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا علی اتفاقا چون ادما به کره ماه رفتن و علم پیشرفت کرده داریم میگیم این حرفا چرت و پرت محضه! اتفا ...

پی تونی یه بار امتحان کنی تلبته اگر فکر می کنی جنبشو داری 

بعدش خواستی بگو دوروغه

تا تحقیق نکردی در مورد چیزی سری نیا بگو همه بد من خوب

اول تحقیق کن چهارتا مطلب درموردش بخون

پی تونی یه بار امتحان کنی تلبته اگر فکر می کنی جنبشو داری  بعدش خواستی بگو دوروغه تا تحقیق نک ...

من نگفتم همه بد من خوب

اتفاقا از حرفای شما میشه اینطور برداشت کرد که مدعی هستید

ادمایی که خودشومو بی اشتباه میدونن و خوب مطلق اتفاقا بیشتر میا دارن رفع مسئولیت کنن...چه راهی بهتر از جادو و چه دیواری کوتاه تر از اجنه

شما اگر مطالعه بکنید متوجه میشید که تمام دعانویس ها علائم اسکیزوفرنی حاد رو بروز میدن

تعجبم از اوناییه که پول خرج همچین چیزایی میکنن!

2731
من نگفتم همه بد من خوب اتفاقا از حرفای شما میشه اینطور برداشت کرد که مدعی هستید ادمایی که خودشومو ...

اوکی همه اسکیزو فرنی حاد دارن

می خوای چیزی که گم کردیو پیدا کنی ؟؟؟؟برو پیش یکیشون وقتی بهت گفت معنی اونم متوجه میشی

دنیا یه بعد نداره ک همه چی تک بعدی باشه

خیلی دانشا هست ک هنوز بهش نرسیدیم و قضیه گربه هس ک دهنش ب گوشت نمیرسه میگه پیف پیف

کسی هم مجبورت نکرده باور داشته باشی حرفات مثل اون زمانیه ک هنوز ادما ب کره ماه نرفته بودن پس مردم او ...

من میدونم که اجنه وجود دارند، اتفاقا میدونم که دعا نویسا راست میگن. چون اونا با موجودات ماورا الطبیعه در ارتباطن، بعضیاشون حتی خودشونم ایند نمیدونن که از کجا اطلاعات خاص دارند ولی به همین علته. اما من میگم خیلییی اشتباس که آدم واسه کاراش بره دنبال دعا نویس، چون اونا از این راه پول در میارن و اتفاقا خیلییی جیزا رو الکی میگن وقتی هیچ چی ندارن بگن الکی دلستان میبافن. ضمن اینکه اون دعاها کلی انرژی منفی واسه شما و خانوادتون میاره. خود دعا نویسا معمولا به بدترین شکل ممکن میمیرن، اگه هم تحقیق کنین اکثرسون زندگیای خوبی ندارن. 

جدیدا مد شده چله بند هم میگیرن

البته باکلاسا نامه مینوسین به فرشته ها و کائنات بعضیا هم درگیر جادو و چشم زخم

هیچکس نمیخاد قبول کنه مشکل از خودشه

تو آن گل مریم سپیدی... بی تو دلم  شوری و امیدی ....دیگر به فردا ندارد 
من میدونم که اجنه وجود دارند، اتفاقا میدونم که دعا نویسا راست میگن. چون اونا با موجودات ماورا الطبیع ...

خیلی جالبه تمام حرفات ضدو نقیضه

اول میگی اعتقاد نداریو همشون بیمارن

بعد میگی نه وجود دارن و انرژی منفی میارن

خوب یکم ب کامنت اولم دقت میکردی منم گفتم انرژی منفی میارن واسه خودشون و واسه کسایی ک دعاهای بد بخوان 

پس یکم تو خودت  بگرد شاید خودتم هنوز دو ب شکی تو همه چیز 

معلومه همیشه بدون فکر فقط نقد می کنی

2738
خیلی جالبه تمام حرفات ضدو نقیضه اول میگی اعتقاد نداریو همشون بیمارن بعد میگی نه وجود دارن و انرژی ...

نه منظورمو توی تاپیک بد گفتم! خرافات یعنی اینکه شما واسه کارات بدویی دنبال دعا نویس! مثلا طرف بچه دار نمیشه، جای اینکه بره دکتر و یه کم خرج کنه و پول دکتر بده، میره پیش دعا نویس و دعا نویس بهش یع تیکه کاغذ میده میگه اینو بذار زیر تخت خوابت یا جایی که رابطه زناشویی میکنی با شوهرت، یا آب میدن توش دعا میخونن میگن اینو بده شوهرت بخوره بچه دار میشین! اینا خرافاته عزیزم

خیلی جالبه تمام حرفات ضدو نقیضه اول میگی اعتقاد نداریو همشون بیمارن بعد میگی نه وجود دارن و انرژی ...

انقدر کامنتایی تاپیکم زیاد شدن من یکی در میون خوندم تقزیبا؛ کامنت اول شما رو هنوز ندیدم

انقدر کامنتایی تاپیکم زیاد شدن من یکی در میون خوندم تقزیبا؛ کامنت اول شما رو هنوز ندیدم

به هر حال هردو منظورمون یکی بود انگار 

اول خدا.....ولی خوب گاهی پیش میاد ک ادم بخواد از نوع بشر کمک بگیره گاهی رمالنو فقط پول میگیرن ک بی شک الکین گاهیم خوبن و بعد انجام کار شیرینی میگیرن

من یه مدت تو این وادیا بودم اما طاقت دیدن چیرایی ک میدیدمو نداشتم کشیدم بیرون 

نه مجنون بودم نه روانی فقط علاقه شدیدی ب احظارو اون دنیا و ...داشتم

اما در کل مثه ادم عادی زندگی کردن یه لطفه دیگه ای داره بی دلیل نبوده خدا خیلی چیزارو از چشمامون پنهون کرده

به هر حال هردو منظورمون یکی بود انگار  اول خدا.....ولی خوب گاهی پیش میاد ک ادم بخواد از نوع بش ...

دقیقا، من میگم کارای این دنیا رو به دست همین دنیا انجام بدیم، نه دعا نویس و اجنه. بعدم وقتی خدا هست چرا دنبال یه تیکه کاغدی که معلوم نیست توش چی نوشته شده بریم

دقیقا، من میگم کارای این دنیا رو به دست همین دنیا انجام بدیم، نه دعا نویس و اجنه. بعدم وقتی خدا هست ...

اره ولی همه ک اینجوری نیستن عزیزم

گاهی یکی از نزدیکات میرن واست یه چیزی میگیرن

اون موقس ک اگر بدونی چه سوره ایرو بخونی روزی چن بار بخونی میتونی رفعش کنی اما اگر ندونی ممکنه کاری کنی ک بدتر شه

انقدرم دمه دستی شدن این دعا نویسا ک قشنگ معلومه بدون ریاضت کشیدن و اینا اسم خودشونو گذاشتن دعانویس

چون اینکارا سالها ریاضت کشیدن می خواد همینجوری الکی نیستش ک یه شبه طرف بشه دعانویس