2737
2734

سلام دوستان گل من باردارم وشیاف سیکلوژست پرستروژون استفاده میکنم باراول مقعدی استفاده کردم که خیلی دلدردودلپیچ واسهال گرفتم وازون به بعدواژنی استفاده کردم ولی وقتی شیاف میزارم بعدچنددقیقه که صاف میشه میان بیرون ازواژن یعنی تورخته خابم اینجوری میشم اینجوری اثرمیکنه یاشایداشتباه میزارم چون مقعدی هم که استفاده کردم شب اول روربعدش متوجه شدم بیرون اومدن شماهم همینجوریبودین بعداستفاده لطفااراهنمایی کنین چه کنم

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین بعد گذاشتنش دیگه دراز بکش و تا صبح بلند نشو.وگرنه میریزه بیرون من دستکش یه بار مصرف داشتم با اونا میذاشتم که نخوام برا دست شستنم از جام بلند شم. ولی آخرش کمیش بیرون میریزه.

اره اونطوری میشه اب میشه

اثرمیکنه شمااستفاده کردین

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
مال منم بیرون میومد بعد چند ساعت.فک کنم اگه فورا دربیاد اثر نکرده اگه زمان گذشته باشه طبیعیه

فورانیس بعدربع دقیقه

2740
ببین بعد گذاشتنش دیگه دراز بکش و تا صبح بلند نشو.وگرنه میریزه بیرون من دستکش یه بار مصرف داشتم با او ...

منم همینکارومیکنم بادستکش ودیگه تاصبح تون نمیخورم

اره منم شبا میزاشتم اما حس میکردم داره آب میشه و میاد بیرون

اثرمیکردبهترشدین

من کل نه ماه مقعدی استفاده کردم 

من مقعدی حالم دل ورودم خیلی بدشد😖

اثرمیکردبهترشدین

برای من که اثر کرد و لکه بینیم قطع شد و الانم پسرم رو پام داره میخوابه😊

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
من هم سر هردوتا بچم استفاده کردم اثر داره حتما استفاده کن

یعنی باوحودبیرون اومدن اثرمیکنه اشتباه ازگذاشتنم نیست

2706