2737
2734
عنوان

غروب یه اتفاق وحشتناک برام افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 125681 بازدید | 944 پست
عزیزم چطور عمدی نبوده وقتی اسم شوهرشو گفته که فلانی تویی ؟ بازم به ور رفتن با در ادامه داده  ز ...

گاهی وقتا از پشت در همسرمو صدا میزنم نمیشنوه حتی با صدای بلند چند بار تکرار میکنم تا میشنوه این در های ضد سرقت اینجورین صدا مگه اینکه خیلی بلند باشه که بره بیرون

این خانوم گفت باصدای اروم صداش زدم 

اون رفتنشم اتفاقی بوده همزمان شده با زنگ زدن این دوستمون

دزد حرفه ای میفهمه وقتی کلید جا نمیره حتما از اونور کلید تو قفله دیگه اینهمه ور نمیره

در های ضد سرقت هم با این کلید ها وا نمیشن به این راحتیا

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیز بیخیالن بخدا...مامانم که میگه تو بیداری دیگه...خب حق دادن دیگ من فشارم هر دوبار افتاد اونا که ح ...

ای وای اتفاق یک بار میوفته من شوهرم ماموریتی خیلی میترسم 

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢
گاهی وقتا از پشت در همسرمو صدا میزنم نمیشنوه حتی با صدای بلند چند بار تکرار میکنم تا میشنوه این در ه ...

ضد سرقت نبوده فکرکن ساختمونم ساکت بوده منم اروم صدا زدم اما نه اونقدر آروم چون ساختمون ساکت ساکت بود برق نبود

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
2738
اره همون روضه 😬

ترک زبان ها میگن مرثیه😊

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

وای چقدر ترسیدم منم یه شبایی تنهام شوهرم شب کاره ولی ما نگهبان داریم ۲۴ساعته درم قفل میکنم مجتمعمونم بیشتر سپاهین برا همین یکم خیالم راحته بااین وجود بعضی شبا میترسم  

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
😔😔😔 باور میکنی هنوزم که یادش میوفتم پاهام شل میشه؟؟

خداییش خیلی دل داشتی بازم ک تونستی جیغم بزنی من باشم کیپ میشم ی جا نمیتونم هیچیم بگم..البته خداروشکرتاب حال مشکلی برام پیش نیومده 

افکارت روزیباکن زندگی به اندازه فکرهای توزیبامیشود❤
گاهی وقتا از پشت در همسرمو صدا میزنم نمیشنوه حتی با صدای بلند چند بار تکرار میکنم تا میشنوه این در ه ...

اتفاقا دوستان اشاره کردن به راحتی باز میشه

استارترم گفته دربشون ضد سرقت نیست

تو همین تاپیک یه خانم گفت تو خونه بوده و ماجرای دزدی رو گفت که رسیدن دزد از کوچه تا حال پذیرائی شون ۲۰ ثانیه هم نکشیده ت این زمان قفل هم شکستن

2706