2737
2734
عنوان

غروب یه اتفاق وحشتناک برام افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 125693 بازدید | 944 پست

خووووووووووووووووووووووووووووووووب دقمون دادی بگوووو

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا نور گوشیشو نمیزد که ببینه داره چیکارمیکنه زنگ زدم شوهرم شادوشنگول جوابمو داد باگریه گفتم توروخدا زودباش بیا خونه هی میگفت چیشده؟من فقط میگفتم بیا همینارو گفتم دیگه صدایی نیومد ازپشت در

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
2728
2740
وایی چه وحشتناک..😨😨 شاید یکی از همسایهاتون بوده طبقه اشتباهی اومده تو بی برقی

اخه همسایه طبقه روهم اشتباهی میاد؟من نمیدونم هی به خودم همینو میگم تا نترسم 

چون شوهرم دوشب درمیون شیفته شبا

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
اخه همسایه طبقه روهم اشتباهی میاد؟من نمیدونم هی به خودم همینو میگم تا نترسم  چون شوهرم دوشب در ...

خب بالاخره اخرش چیشد

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
سرکاریه😏

بخدا قسم راست میگم هنگ کرده بودم ۹ماهه عروسی کردم اصلا تا حالا برام پیش نیومده بود شبا یی که شوهرم نیست راحت میخوابم یکم میترسم اما همچین چیزی تاحالا نداشتیم

2706