2733
2739
عنوان

غروب یه اتفاق وحشتناک برام افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 125693 بازدید | 944 پست
بچه ها من تا صفحه ۱۴ خوندم قبض روح شدم 

شوهرت شبا پیشت باشه اصلا نترس الان امشب شوهرم پیشمه زامبیم حمله کنه نمیترسم

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خونه ما طبقه دوم بود پنجره های اتاقا باز میشد به روشنایی.طبقه اول برای روشنایی سقف زده بود در واقع پنجره های اتاقای ما به پشت بوم طبقه اول باز میشد.یه بار صبح بچه چند ماهمم خواب بود دیدم یکی میزنه به پنجره اتاق.پنجره ها حفاظ نداشتن.محکم و با عصبانیت گفتم تو کی هستی یه مردی گفت باز کن کار دارم.بیشتر عصبانی شدم که شوهرم چه خونه ای برام گرفته جیغ و داد کردم و اون رفت.بعد هم وسایلامو برداشتم با بچه رفتم خونه دوستم به شوهرم گفتم باید خونه رو عوض کنی و رفتیم خونه دیگه.اون لحظه اونقدر عصبانی بودم خواستم چاقو ببرم مرده رو بزنم.بعد فکرشو کردم خوب که چاقو برنداشتم اگه میکشتمش چی؟

هرکی اینو گزارش بزنه خوشکله

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.

سال گذشته تو شهر ما یکی معروف شد به خفاش شب

خفاشی که کشیک می داد و خونه ای پیدا می کرد که خانم تنها باشه یا دختری که اتاقش جداس و از تراس وارد خونه میشد و تجاوز می کرد تقریبا 22 دختر و خانم مورد تجاوز قرار گرفتن که خوشبختانه بلخره طرفو گرفتن 

حتی تو روز روشن وقتی یه خانم وارد خونش می شد پشت سر خانم به زور وارد می شد.

این جور پست ها برا ترسوندن نیس فقط برا آگاهیه لطفا خیلی مراقب باشین همه جور آدم هس (از آدم شریف و محترم گرفته تا آدم پست)  خدا خودش مراقب هممون باشه زمانه ی بدی شده

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
2740
خونه ما طبقه دوم بود پنجره های اتاقا باز میشد به روشنایی.طبقه اول برای روشنایی سقف زده بود در واقع پ ...

یا امیر المومنین ع گفته باز کن کار دارم . نفهمیدی کی بود؟ کاش شناسایی می کردین ازش شکایت می کردین

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

یاد چندین سال پیش افتادم ساکن یک مجتمع مسکونی بودیم یک خانمی تو همسایگی بلوک ما به قتل رسید قاتل شب مهمان این خانواده بوده و همسرش هم به ماموریت رفته بود. 2 تا بچه داشتن مادر رو جلوی چشم بچه ها به قتل رسونده بود. من بچه بودم وقتی داشتند جنازه خانم رو می بردند یک لحظه چشمم به زبونش افتاد که مثل یک بند از دهنش بیرون اومده بود انگار که بر اثر خفه گی به قتل رسیده بود. وقتی داشتند جنازه رو می بردن بچه هاش خودشون رو می اندازن رو اون تختی که مرحوم روش بود پارچه می ره کنار و من می بینم. عجیب اینکه شوهر مرحومه بعد از 40 خانمش ازدواج می کنه و قاتل کسی نبود جز برادر شوهر متوفی . 

بچه هاشون می دونستن قاتل مادرشون کیه ولی چون از طرف پدر تهدید شده بودند از ترس به کسی چیزی نمی گفتن. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

وقتی شب بابام از اداره اومد من هر چی دیده بودم کامل براش تعریف کردم با مادرم دعواشون شد که این چی بوده رفتی نگاه کنی بچه رو هم با خودت بردی. تا یک مدت اذیت بودند چون تنها نمی خوابیدم و می ترسیدم 

ما تازه توی یه خونه ی آپرتمانی رفته بودیم ..تو حال نشسته بودیم که ی آقایی درو باز کرد و اومدتو

نگو مشتری خونه بغلی بوده 😨

ازون به بعد صبح ها شوهرم درو از بیرون قفل میکرد و میرفت سرکار

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
شوهرت شبا پیشت باشه اصلا نترس الان امشب شوهرم پیشمه زامبیم حمله کنه نمیترسم

عزیزم قفل در خونتون و عوض کنین ،چون اولا خونه مستاجریه ممکنه یکی از مستاجرای قبلی کلیدش و داشته باشه،دوما این آپارتمانا نمیدونم چطوریه که بیشتر واحدا کلیداشون بهم می خوره،بعدشم نترس پدربزرگ شوهرم خدا بیامرزدش این اواخر همش طبقه رو اشتباهی می رفت ،اشتباهی کلید مینداخت تا در و باز کنه حتی یبار دیده نمیشه نشسته جلودر چن ساعت تا یکی بیاد باز کنه ،این بیچاره ها هم کل شهر و گشتن تا پیداش کن تا همسایه یکی از طبقات می بینتش میاردش پایین خونه خودش

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2706