2733
2739
عنوان

نگین جونیم ... با نامزد عوضیم بهم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 45034 بازدید | 599 پست

بخاطر اینه انقد عکس میذاری خودتو با دخترا فامیل مقایسه میکنی،بخاطر رفتار نامزدت، یبارم گفتی نامزد من زشته نامزد فلانی از شوهر من خوشگلتره😒 کلا خیلی از ریشه مشکل دارید

همینا که یه زمانی بحرین و افغانستانو فروختن و پولشو زدن به جیب و بردن  آمریکا سرمایه گذاری کردن! حالا الان یه مدل دیگه دارن به مردم خیانت میکنن😑 طرف بخاطر دو تیکه پارچه نامه میده ترامپ که کل مردم ایرانو رو تحریم کن( به اسم حقوق بشر!) در حالی که انقد نمیفهمه که خودش داره حق دیگران رو با تحریم پایمال میکنه، چرا باید مردم از تحریم ضرر کنن؟! خیلی از مردم شاید اصلا دنبال سیاست نباشن😕 بخاطر خواسته های خودش و به قدرت رسیدن حق کل مردم ایرانو پایمال میکنه😒 آیندگان قضاوت خواهند کرد افراد رو، کسایی که ضداستکبار بودن و کسایی که برای رسیدن به قدرت به مردم خیانت کردن( در اخر بگم که کسایی که اهل اختلاس و پایمال کردن حقوق مردم هستن در اخر تشریف میبرن کانادا و امریکا و ... اینا عشق کانادا و امریکا هستن!)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقاد۳ تومن حقوقشو چیکار میکنه پس ؟

چقد گداس ولش کن باو خجالت نمیکشه

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2731

اسی برا خودش میخوایش یا طلا؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

عجب 

چ پررو 

اون دسته از دوستانی ک میگن خودش و میخوای یا طلاشو 

باید بگم واسه کسی تب کن ک برات بمیره 

اصن پول نداشته باشه اوکی 

ینی سعیم نکنه؟؟؟؟...

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
2738
سه تومن چیه ؟؟ الان بنده خدا نخوره نخوابه باید پول سه ماه حقوقش رو بده یه طلای معمولی بخره ... ...

نمیدونم چرا منم با شما موافقم .لطفا دعوام نکنید من خیلی نازم😅😅

چرا یکی پیدا نميشه ب من مجوز حمل اسلحه بده؟ 
سه تومن چیه ؟؟ الان بنده خدا نخوره نخوابه باید پول سه ماه حقوقش رو بده یه طلای معمولی بخره ... ...

چه عجب یکی بامن هم عقیده شد اینجا تواین گرونی طلا باید طرف کارخونه دار باشه که بتونه این مدلی که استاتر میگه طلا بگیره

ای بابا اسی چقد کلید کردی رو طلا😐

با اون قسمت حرفاش که میگه تی وی و یخچال مهمتره موافقم😐

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
خرجه خانوادش میکنه تهش میخوان ۱۵ بندازن جلومون

بیخود میکنه مگه باباش حقوق نداره

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2706