2733
2739
عنوان

چرا درمانده ایم؟ (جامعه شناسی خودمانی)

| مشاهده متن کامل بحث + 270829 بازدید | 5349 پست
سلام به دوستای گلم . موافقید راجع به روابط بین فرزندان و والدین مباحثهای داشته باشیم ؟
چیکار کنیم که فرزندان با پدرو مادر رابطشون دوستان باشه و بتونن در هر موردی باهاشون راحت حرف بزنن و درد و دل کنن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مینو جان .... عنوان این تاپیک بررسی عادتهای غلط اجتماع ماست فکر کنم این موردی که گفتی خیلی اینجا جور در نیاد ولی شاید بتونیم در مورد تربیتهای غلط والدین که منجر به ناهنجارهای اجتماعی میشن مورد به مورد صحبت کنیم.... البته بازم هرچی نظر دوستان باشه
yesterday you said tomorrow....just do it
سلام دوستان :)

ملودی جونم خوبی؟

مینو جون با ملودی موافقم اما موضوع پیشنهادیت خیلی خوبه شاید اگر یه تاپیک براش بزنیم خوب باشه و البته اگر هم دوستان قبول کنن همین جا راجع بهش صحبت کنیم.
آسایش دو گیتی نفسیر این دو حرف است

با دوستان مروت با دشمنان مدارا
2742
2740
به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم. همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو! هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ، جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش. از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه. کار اشتباه اشتباهه   حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه.