2733
2734

من بعضی وقتا نمازنخونم اتفاق بد میفته برام یا یه غم بزرگی میاد توزندگیم چرا اینایی حتی اعتقادی ندارن انقد زندگیاشون خوبه

تازه غیبتم کنه دیگه قشنگ بلاسرم میاد   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخاطر اینکه همش در حال معامله ای

فکر کردی اکه اینکارارو نکنی خدا پس گردنتو می‌گیره نه عزیزم 

فقط باید خوب باشی و انسانيت داشته باشی

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2731

ربطی نداره

اگه اونجوری بود که همه قشر مذهبی و مسحد برو باید وضعشون خوب بود

خوانندها و بازیگرا و دکترا و غیره اکثرا بدبخت بودن!!

فرودگاه امام بری میبینی همین نمازنخونها دارن بهترین سفرهای خارجی رو میرن

شاید ظاهری نماز نمیخونن ولی قلبا ب خدا باور دارن شکرگزارن خدا بیشتر میکنه نعمتشون

بعضیام خدا گفته عمدا انقد بهشون ثروت میدم دیگه سمت من نیان اسمم نیارن  اینا از رحمت دورن

خیلی خوبه که اعمالمون مراقب باشیم ولی تلقین منفی نباید بکنیم چون خدا خیلی مهربان و بخشنده است

من خودم یوقتایی دارم راه صاف میرم پام میخوره ب جایی با خودم میگم چه گناهی ازم سر زد این شد... خیلی جاها ب حق چوب خوردم میدونم خودم کاری کردم حرفی زدم ...

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت

این قضیه خیلی دقیقه ، بنظر میاد خدا شما رو خیلی دوست داره و واقعا این رو بدون که مؤمن حتما هر ۴۰ روز یکبار دچار بلا میشه ، اما تو سوره آل عمران اومده که :

وَلَا يَحْسَبَنَّ الَّذِينَ كَفَرُوا أَنَّمَا نُمْلِي لَهُمْ خَيْرٌ لِّأَنفُسِهِمْ إِنَّمَا نُمْلِي لَهُمْ لِيَزْدَادُوا إِثْمًا وَلَهُمْ عَذَابٌ مُّهِينٌ

ﻭ ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﻛﺎﻓﺮ ﺷﺪﻧﺪ ، ﮔﻤﺎﻥ ﻧﻜﻨﻨﺪ ﻣﻬﻠﺘﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺁﻧﺎﻥ ﻣﻰ  ﺩﻫﻴﻢ ﺑﻪ ﺳﻮﺩﺷﺎﻥ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻮﺩ ، ﺟﺰ ﺍﻳﻦ ﻧﻴﺴﺖ ﻛﻪ ﻣﻬﻠﺘﺸﺎﻥ ﻣﻰ  ﺩﻫﻴﻢ ﺗﺎ ﺑﺮ ﮔﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩ ﺑﻴﻔﺰﺍﻳﻨﺪ ، ﻭ ﺑﺮﺍﻱ ﺁﻧﺎﻥ ﻋﺬﺍﺑﻲ ﺧﻮﺍﺭ ﻛﻨﻨﺪﻩ ﺍﺳﺖ .(١٧٨) 

خدا به بعضیا مهلت میده تا گناهشون اضافه بشه این دلیل خوشبختی نیست ، خوشبختی واقعی اون دنیا مشخص میشه

منم دیدم کسی رو که گناه رو زندگیش تاثیر میذاره و متوجه میشه

بسم الله الرحمن الرحیم ،آقا هستم ، مشاور نیستم اما شبیه مشاورا هستم و تا حدودی با این مسائل آشناییت دارم ، به مسائل شرعی تا حدودی مسلطم ، متاهلم ، اگر سوالی داشتین میتونید تو تاپیک ها بپرسید خصوصا راجع به مسائل شرعی ، لطفا تا حد امکان هر سوالی داشتین در تاپیک بپرسید و درخواست ندید ، هدفم از این جا بودن دو تا چیز هستش : یکی اطلاع از فضای فکری اکثر قشر های جامعه ، و دومی هم نشر مطلب درسته تا بلکه کمک کوچکی به کسانی کرده باشم که در اثر هجوم مطالب و نظرات بین اونها سردرگم شدن و نمیدونند الان چی کنند که به آرامش برسند . .......................بنده هم یک انسان مثل شما هستم اگر  اشتباهی کردم یا وقتتون رو گرفتم معذرت میخوام ، حتما از کسانی که اشتباهاتم رو بهم بگن خوشحال میشم ................ امیدوارم یک روزی همه ی ما معنی حقیقی زندگی رو متوجه بشیم و به آرامش حقیقی برسیم و تو این سایت دیگه اختلاف نظری نباشه ........... برای خودش و خودمون دعا کنیم ، اللهم عجل لولیک الفرج 
شاید ظاهری نماز نمیخونن ولی قلبا ب خدا باور دارن شکرگزارن خدا بیشتر میکنه نعمتشون بعضیام خدا گفت ...

منم همینه یعنی اگر دوروز نگم خدایا کمک کن ازهمه جابرام میباره

من دوستی داشتم اهل نماز نبود ولی اعتقاد و باور مثبتش به خدا خیلیی زیاد بود 

بعد اون موقع ها من نماز میخوندم و ختم داشتم ولی همش منتظر حاجتم بودم نمیشد ته دلم کفر میگفتم شرک داشت میومد سراغم ... 

همه چی به باوره

ما برون را ننگریم و قال را ... ما درون را بنگریم و حال را

البته معنیش این نیست شرع رعایت نکنیم حالا ببین نماز با حال بخونن چقد بیشتر و بهتر میشه ...

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت