2737
2734

دختر من با وزن ٢/٥ دنيا اومد و بخاطر كم وزني و خوب شير نخوردن سه روز NICU بود، از اون به بعد شيرخشك ميدم، سينه ام نميگيره، ميدوشم هر روز 

با اينحال دارم افسردگي ميگيرم بچه ام از سينه شير نميخوره

يك دختر دارم شاه نداره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بچه ام با وزن 4/5از یک ماه بعد تولدش شیر خشک خورد عیب نداره اولا اینجوری بعدش درست میشه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

من. سینم ضخم شد .نه ضخم معمولی خیلی افتضاح و فراتر از تصورتون از ضخم. مجبور شدم از هفته دوم شیر خشک شروع کنم . الان هم حسابی تپل مپل و بامزه شده. شیر خشک بد نیست. چرا انقدر سختش میکنی واسه خودت؟

آنکه را خوبی کنیم هاری نگیرد آرزوست...

چرا افسرده!؟ خوب منم به بچه هام که دوقلو بودند مجبور شدم شیر خشک از همون اول بدم البته در کنار شیر خودم

بعد 4_5 ماه هم چون بدنم خیلی ضعیف شده بودشیرم خشک شد و دیگه همش شیر خشک خوردند

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 

من به بچه اولم یکسال و نیم شیر خودمو دادم پوستمو کند . ولی به بچه دومم از روز اول شیر خشک

دومی هم راحتتر بزرگ شد هم کمتر اسهال استفراغ گرفت 

هم اون ارامش داشت هم من

خسته ام , از مردمی که به بهشت ایمان دارندولی عجیب از مرگ می ترسند!
2738
من. سینم ضخم شد .نه ضخم معمولی خیلی افتضاح و فراتر از تصورتون از ضخم. مجبور شدم از هفته دوم شیر خشک ...

انقدر كه اطرافيانم ميگم بايد شير خودتو ميخورد

به دخترم ميگن شيرخشكي😔😔

حالا من نميدونم منكه شيرمو ميدوشم ميدم چه فرقي ميكنه!!

اصل شير مادر كه داره ميخوره

يك دختر دارم شاه نداره  
چرا افسرده!؟ خوب منم به بچه هام که دوقلو بودند مجبور شدم شیر خشک از همون اول بدم البته در کنار شیر خ ...

احساس عذاب وجدان دارم سينه ام نميگيره

من سينه هام بزرگه و فكر ميكردم چقدر شير داشته باشم و بچه ام زود سينه ام ميگيره اما برعكسش شد

يك دختر دارم شاه نداره  
انقدر كه اطرافيانم ميگم بايد شير خودتو ميخورد به دخترم ميگن شيرخشكي😔😔 حالا من نميدونم منكه شيرمو ...

به حرف اطرافیان توجه نکن. دهن مردم همیشه بازه. تو کارتو بکن . اگه کسی هم گفت بچت شیر خشکیه و باید حتما شیر خودتو میخورد و هزارتا حرف بی ربط الکی زد بهش بگو دکترم گفته ایرادی نداره. شما چی میگی اونوقت؟!از دکترم بیشتر حالیتونه؟چرا دکتر نشدی پس؟

آنکه را خوبی کنیم هاری نگیرد آرزوست...
به حرف اطرافیان توجه نکن. دهن مردم همیشه بازه. تو کارتو بکن . اگه کسی هم گفت بچت شیر خشکیه و باید حت ...

اونكه اره درست ميگي

😂😂😂😂😂عاشقتم چه باحال گفتي

يك دختر دارم شاه نداره