2733
2739
عنوان

بچه ها آوینارم مادرشوهرم بهم زنگ زده

| مشاهده متن کامل بحث + 2323 بازدید | 155 پست

رفتم تاپیک قبلت و خوندم و امدم

بهت میگم سفت بشین سرجات 

تا همسرت ازین کارش پشیمان نشده عذرخواهی نکرده حق نداری برگردی

شوهرت بی غیرته .. ااا اعصابم داغون شد 

تازه نگرانی نیاد دنبالت 

جهنم خوب نیاد 

یادت باشه اگه پشیمان شد و عذرخواهی کرد شاید درست بشه 

اگه با پای خودت برگشتی بدون ازین بدترها در انتظارته و فردا نیای گله کنی 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رفتم تاپیک قبلت و خوندم و امدم بهت میگم سفت بشین سرجات  تا همسرت ازین کارش پشیمان نشده عذرخوا ...

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
چی بگم. آخه مامانم خیلی حرفای ناجور آماده کرده بهش بزنه . اونم لجبازه 

حق داره..تا دیدم مامانا این موقع ها موش میشن تا زندگی دختره بهم نخوره و با داماد راه میان..خوش بحال مامانت اینقد زرنگه😣

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2740
مادرشوهرم خالم میشه بیاد مجبورم برم رو حرفش حرف نزنم

خودتو قانع نکن خواهشا

تو یک انسانی.خاله و زن دایی و زن عمو هم نداریم.بشین خونه بابات تا شوهرت آدم بشه لطفا

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
مادرشوهرم خالم میشه بیاد مجبورم برم رو حرفش حرف نزنم

چه اجباری .والله جاری منم دخترخاله برادرشوهرم میشد قهرکرد صدبار خاله ش رفت نیومد تااخر ده بارشوهرش رفت بعدیسال باهزار شرط وشروط و تغییر همه چی برگشت

عزیزم شوهر شما تو کاری دخالت کرده که بهش ربطی نداره. قرار نیست واسه باجناقشم تکلیف تعیین کنه همه چی ...

آفرین به این کلام

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
حق داره..تا دیدم مامانا این موقع ها موش میشن تا زندگی دختره بهم نخوره و با داماد راه میان..خوش بحال ...

مامان منم خیلی سختگیر شوهر خواهرم پسر داییمم هست به حجاب خواهرم خیلی گیر میداد، با اینکه مامانم به شدت مذهبیه چنان عصبانی شد گفت تو لازم نکرده به دختر من حجابو اموزش بدی شوهر خاهرم گرخیده بود، البته گیرش انقدر زیاد بود که خواهرم قهر کرد روانی کرده بود خواهرمو، مامانمم گغت من اصلا نمبخام دخترم برگرده به این زندگی بخدا همین شد که دیگه شوهرخاهرم درست شد