2733
2739
عنوان

بچه ها آوینارم مادرشوهرم بهم زنگ زده

| مشاهده متن کامل بحث + 2323 بازدید | 155 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آفرین گلم  بازم فردا بیا نتیجه نهایی رو بگو  امیدوارم از این به بعد  تاپیکات در مور ...

باشه عزیزم . مرسی اینجا بهترین دوستایی دارم . امیدوارم همیشه شماهم خوشبخت باشین

2728
نمیدونم باید چیکار کنم . حقیقتشو بخوای اعصابم از این کارش خیلی خورده حس میکنم دیگه پیش خواهرام غرور ...

خدارو شکر که الان تو خونه تی. ولی عزیزم نگران غرورت پیش خواهرت نباش به نظرم اگه اون مرد مهمان مشکل داره اصلا خواهرت نباید اجازه رفت و امد بده یعنی چی که فامیل من نیان فامیل تو نیان بگه فامیل من هرزه نیستن. و ببخشید شوهر خواهرت خیلی بی غیرته. ضمنن به نظرم هرجا این مردو دیدی همون موقع یا اژانس بگیر اونجا نمون یا به همسرت زنگ بزن بیاد دنبالت. به نطرم خواهرت از تو باید شرمنده باشه نه تو

خدا رو شکر

انشاءالله همیشه خوش باشید

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون