2733
2739
عنوان

بچه ها آوینارم مادرشوهرم بهم زنگ زده

| مشاهده متن کامل بحث + 2323 بازدید | 155 پست
آخه شوهرم لجبازه . اگه دیگه دنبالم نیان چی

مطمئن‌باش میاد!آخر که چی؟

میخوای احترامت حفظ بشه و آدم بشه پس صبوری کن تا نتیجه ببینی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اتفاقا مامانمم حرف شما رو میزنه

مامانت درست میگه 

حرفشو گوش کن 

به نطرم اگر به حرفش گوش ندی دفعات بعد خدایی نکرده اگر مشکلی پیش بیاد دیگه حمایتت نمیکنه 

ضمن اینکه شوهرت پیادت کرده خودش باید بیاد دنبالت 

معدرت خواهی هم کنه 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
2738

شوهر استارتر بد دله، و.چندروز شوهرش سفر بوده، ایشون خونه خواهرش رفته ،بعد که شوهرش میاد دنبالش برن خونه خودشون به اقا که فامیل شوهر خواهرش بوده و اقای محترمی نیست خونه. خواهره بود شوهرش گفته میرفتی تو پارکینگ منتظرم میموندی، بعد تو راه دوباره عصبانی شده برش گردونده در خونه خئاهره گفته برو.پیش همون اقا بمون، اووووف خسته شدم

عزیزم خیلی با احترام بگو مادر من نمیتونم بیام چون خانوادم درگیر این دوا شدند و چند وقته بخاطر کار زشت پسرتون اعصابشون خورده در واقع اومدن من زیر پا گذاشتن پدرمه متاسفم بعدم نرو

شوهرت با مامانش بیاد 

یا خودش تنها

تمام حرفاتونو جلو بزرگترا بزنید 

اتمام حجت کنید

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
بسپار به مادرت کارارو

موافقم 

از مادرت خواهش کن که با مادرشوهرت تماس بگیره و باهاش صحبت کنه و ازش بخواد که نیاد دنبالت 

و با پسرش صحبت کنه تا متوجه اشتباهش بشه 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
2706