2733
2739

نه، پیش نيومده

اما خیلی درخواست دوستی دادن رد کردم

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

دوستم از طریق دایرکت ازدواج کرد 

بعد همونموقع پسره بهش گفته بود نمیدونیتم بیام دایرکت تو یا دوستت خیلی شبیه همین 

خلاصه ازدواج کردن با مهریه ۲۲تا شمش طلا الانم خیلی همو دوست دارن 😂

از ته اعماق ‌وجودم دوستون دارم   

نباید قبول کرد اخه تدیده و نشناخته

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
چندتاشونو بلاک کنم اخه هرکیم همینجوری پیام میده تهش میگه ازت خوشم اومده درخواست ازدواج میده دیوونم ک ...

محل نده بابا  اینا عادتشونه ودبی اکه دیدی نوقعیت دارند واسه ازدواج بگو به خونوادت بگ نه خودت 

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

اره 

محترمانه خداحافظی کردم

یه نمونه اش هم تو نی نی سایت بود

تابلو بود دنبال چیزای دیگس دو کلام حرف نزده پیشنهاد اازدواج داد!

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
هروقت تو مجازی عاشق شدی تعجب نکن اگر با دلسترم مست شدی!😑😑😂😂

من که عاشق نمیشم بیشتر برام خنده داره مگه اطرافشون دختر نیست که تو اینستا دنبال دختر میگردن

نمیشه اعتماد کرد

شوهرم چند تا از دوستاش سنشون بالا رفته و دیگه زن نمیگیرن و افتادن تو خط خانوم بازی و نوشیدنی میخورن و گاهی مواد میزنن ولی من هر بار که میبینمشون نمیتونم از قیافشون تشخیص بدم اینا آدمهای بدی هستن و اگر شوهرم لو نمیداد هیچ وقت من نمیفهمیدم.. این آدمها اگر یه روزم برن سمت یه دختر و پیشنهاد ازدواج بدن طرف از کجا میفهمه..انقدر هم راه کلک و دور زدن هست که تو آز معلوم نشه و دختر مردم رو بدبخت کنن...