2733
2739
عنوان

سونو غربالگری 😭😭😭

171 بازدید | 13 پست

اگه ان تی ۱.۴ باشه و ریسک تریزومی ۲۱،  ۶۵۰ باشه و توی نمودار ،ریسک یه کوچولو پایبن تر از خط نمودار و زرد رنگ باشه خیلی خطرناکه ؟  دکترم دو روز دیگه میاد دیگه دق کردم . هر چی تو نت میگردم بیشتر گیج میشم . ۳۲ سالمه

ان تی که خوبه! 

آزمایشت هم عکسشو بذار... 

ریسک متوسط یعنی!؟  اگه متوسط باشه دکتر بهت میگه هفته 15 آزمایش غربال دوم بدی، 99 درصد موارد این متوسط اون منفی میشه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم شرایطم تقریبا مثل شماس ان تی۱/۹۷نمودار یه کم پایین تر از خط قرمز سی سالمه

بردم پیش متخصص گفت ریسک متوسط ازمایش هفته۱۶ نوشت برام ولی گفت مشکل اینقدر جدی نیس که بخوای نگران بشی

ولی مگه میشه؟؟!!  به خودت استرس وارد نکن انشاءااله چیزی نیس

2738

زیاد به اون آزمایش خون اکتفا نکن 

اصل کاری سونوگرافیه 

چون موقع گرفتن آزمایش خون ازت کپی سونوگرافی و هم میگیرن

من بیچاره رو با همین آزمایش مسخرا تا دلت بخواد عذابم دادن ، کلی استرس و فشار عصبی بهم وارد کردن 

آخر سر هم گفتن عههههههههههههه سونو ی اولت که خوب بوده نیازی به این همه آزمایش نبوده ، فقط خواستیم مطمئن بشیم ( فقط خواستن پول در بیارن)

عزیزم لو ریسک زده  ولی ۳۱۹ هستی. . شما غربالگری دوم رو انجام میدی خیالت راحت میشه. تو همون مرکز اولی هم حتما باید انجام بدی. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

سمت راست بالا زده ریسک پایین همه رو... اما چون لب مرزه احتمال خیلی زیاد دکترت بگه آزمایش دوم انجام بدی! 

نگران نباش اون احتمال خیلی زیاد خوبه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️