2733
2739
عنوان

آدمهای خوشبخت

151 بازدید | 21 پست

چرا بعضی ها اینقدر خوشبخت هستند پدر و مادر خوب دارند وضع مالی خوب شوهر خوب بهترین دانشگاه بهترین کار بهترین امکانات ....همه خوب خوب...من وقتی با این آدم ها برخورد میکنم دلم خیلی می شکنه و یک سوال بزرگ توی سرم شکل میگیره که چرا؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا یکی با همین ویژگی ها اطرافم هست هرچیییییی که بگی خدا بهش داده فقط میتونم بگم خوش به حالش

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2728

شایدم از دور خوشبخت بنظر میان

باورم نمیشه یکی ک فک میکردم از همه لحاظ خوشبخته امروز یه چیزی دربارش شنیدم که خیلی دلم به حالش سوخت😔 یاد گرفتم که هیچ وقت زندگیه کسیو از دور قضاوت نکنم

2740

خوشبختی به اینا که نیست، به حال خوبه... با حال خوبم همه اینا به دست میاد.

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.

چون خوشی خوشی میاره!منم بعضیا رو دیدم مثلا خانواده و وضع مالی خوب دارن ولی انقدر ناله و انرژی منفی هستن پشت سر هم واسشون مشکل و بدبختی پیش میاد!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2706