2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا اخههه طلاق؟؟؟؟طلاق اخرین راهه دوتا بچه دارید گناه دارن من مادرم بچه طلاقه بعد از ۴۰ سال هنوز مادرشو نبخشیده توروخدا نکنید این بچه بازیا رو من تاپیکاتو خوندم احساس میکنم شما مشکل دارید نه شوهرتون شما که همو دوست دارید برید مشاوره نزارید زندگیتون از هم بپاشه بیشتر دلم بخاطر بچهاتون میسوزه نکنید این کارو چند ماه دیگه خونتون داره ساخته میشه میرید اونجا زندگی میکنید در کنار بچهاتون اخه چرا طلاق

2731

واقعا نميدونم چي بگم 

ولي زندگيتو داري خراب ميكني !

اگه همه اين شك ها الكي و جز يه حس بيهوده بودن چي ؟

تو همش بخاطر شكاك بودنت داره همچين اتفاقي واست ميوفته و ارامشو ازت گرفته 

جوري تصميم بگير ك بعد شرمنده دلت و بچه هات نشي

موفق باشي.

این اکانت دست 
چرا اخههه طلاق؟؟؟؟طلاق اخرین راهه دوتا بچه دارید گناه دارن من مادرم بچه طلاقه بعد از ۴۰ سال هنوز ماد ...

ممنون خواهر عزیزم

از توصیحاتتون

اما بخدا هیچ کس از خوشی طلاق نمیگیره 

بخدا کاش شوهرم دست بزن داشت کاش بهم خرجی نمیداد کاش رفیق باز بود اما این اخلاقایی که داره و نداشت

میدونه حساسم در ظاهرداره رعایت میکنه چهار تا تماس تصویری میگیره فکر میکنه باید اعتماد کنم

اما با مشتریای خانمش انقدر راحته حتی به اسم کوچیک همدیگه رو صدا میکنن انوقت میگه به خاطر کارمه😓😓😓😓

گذشتن از تو آسون نیس....

[QUOTE=97887758]نه اخر تاپیک قبلیم توضیح دادم خواهرم😓[/QUOT

با ۲تا بچه میخای چکارکنی؟طلاق خوب نیست،بفکر زندگی و خودتون باشین،چرا تا یچی میشه کم میارین و بفکرطلاق میفتین؟اگه مشکل داشتین چرا بچه دار شدین؟؟؟؟

اگه شوهرت یدفه اینجوری شده چرا باهاش حرف نمیزنی و دلیل کاراشو نمیپرسی؟شاید واقعا کمبودداره

شماهم بخودت اهمیت بده،زانوغم بغل کردی و زندگیتو تموم شده فرض کردی؟

خدا بما انسانها عقل و منطق داده،سریع نباید ب آخرین مرحله زندگیت فکرکنی و عملی کنی

توروخدا بفکر آینده خودتون و ازهمه مهمتر بچه هاتون باشین

توی این جامعه چجوری میخان بزرگ شن آخه

ممنون خواهر عزیزم از توصیحاتتون اما بخدا هیچ کس از خوشی طلاق نمیگیره  بخدا کاش شوهرم دست بزن ...

ادم واسه كار و خرج زن و بچش بعضي وقتا مجبوره 

متاسفانه اون چيزي داره ك تو نداري 

سياست ! تنها راه زندگي كردن با ادما همينه

اگه توام داشتي الان زندگيت ايجور نبود

این اکانت دست 
ممنون خواهر عزیزم از توصیحاتتون اما بخدا هیچ کس از خوشی طلاق نمیگیره  بخدا کاش شوهرم دست بزن ...

خاهرم بخاطر دوتا مشتری که ادم زندگی دوتابچه رو نابود نمیکنه با سیاست شوهرتو جذب خودت بکن اخه چرا طلاق این چیزا ک گفتی اصلا ملاک نیس من نامزدم اما میترسم از جدایی حاضرم تحمل کنم حاضرم با سیاست جذبش کنم الان نصف اخلاقای بدش از بین رفته چون جا نزدم و موندم و درستش کردم خواهرم زندگی چند سالتو خراب نکن خواهشا ب بچهات فکر کن میدونم شرایطتت سخته ولی اصلا اینا ملاک جدایی نیست خواهشا قبل طلاق یه مشاوره برو مخصوصا دخترت کوچیکه ضربه میخوره گناه داره

ادم واسه كار و خرج زن و بچش بعضي وقتا مجبوره  متاسفانه اون چيزي داره ك تو نداري  سياست ! ...

ببین حرفاتون منطقیه اما بخدا قسم میشه سنگین تر هم برخورد کرد چه لزومی داره وقتی اون خانما واسه بچه من هدیه میخرن برداره بیاره اصلا چرا باید بخرن چرا اینارو نمی فهمه یکی دوتا نیسکه

گذشتن از تو آسون نیس....
ببین حرفاتون منطقیه اما بخدا قسم میشه سنگین تر هم برخورد کرد چه لزومی داره وقتی اون خانما واسه بچه م ...

خب بشين باش قشنگ صحبت كن بش همينو بگو 

بگو شرط من همينه واسه برگشت 

شرط و شروط بزار واسش

این اکانت دست 
خب بشين باش قشنگ صحبت كن بش همينو بگو  بگو شرط من همينه واسه برگشت  شرط و شروط بزار واسش

هزاااار بار قبول کرده اولااااا اصلا قبول نداره که رفتارش درست نیس میگه عادیه فن کاریه😓😓😓😓بعد هم همین دیروز گفت باشه اگرمشگلت اینه زنگ میزنم به اون جن .ده ها میگم دیگه حق ندارن بیان نمایشگاه 

اما میدونم نمیکنه

گذشتن از تو آسون نیس....
2706