2733
2734
عنوان

بچه ها بیاین بگین به شوهرم چی بگم بهم دیشب گفت..

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 32 پست

در اولین فرصت باهاش حرف بزن.اینم بگو  ما دوست داریم بریم بیرون بگردیم. خونه مامانت اینا جای خودش ولی نفریحمون یه چیز دیگهدباشه 

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
آخه خیلی بهم برخورد بهم گفت تو حسودی منم بخاطر پسرم سه سالشه چیزی نگفتم ولی الان می‌خوام ج بدم

خوب کارت اشتباهه ک میخوای الان ج بدی اگه از ما نظر میخوای ک میگیم ج نده اگه نظر نمیخوای ک هر کار دلت خواست بکن

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا تو زندگی سعی کنین خواسته هاتونو از راه درست بیان کنین نه با حالت تهاجمی

حکایت بشین و بفرما و بتمرگه

به جای اینکه بگین وای همه میرن تفریح تو ما رو میبری خونه مامانت میتونستیم بگین شنیدم فلان جا خیلی خگشاب و هواس یا مثلا دلم زیارت میخواد یا مثلا فلان پارک خبلی سرسبزه و الانم هوا خوبه شب جمعه غذای خوشمزه درست کنم بریم 

2728

دقیقا منم همین مشکل رو دارم شوهرم از شنبه تا پنجشنبه سر کاره ،جمعه ها و روزهای تعطیل ما رو می‌بره خونه مامانش اینا ،صد بار تا حالا بحثمون شده ولی بی فایدس ،چون خونه ما نزدیک مامانمه همش میگه تو بیست و چهار ساعت ور دل مامانتی من حق ندارم هفته‌ای ی بار مامان و بابام و ببینم در صورتی که  باباش اینا  زیاد میان خونه ما و یکی و دو روز و میمونن ،دیروزم با التماس منو برد و قول داد هفته‌ای دیگه ببرمون تفریح ولی من بعید می‌دونم عمل کنه ، هر وقتم کم میاره میگه تو عقده تفریح و مسافرت داری 

بیخیال 

اگه بچه داری که ابگوبچه حوثله ش سررفته وسیله جمع کنبگوبیابریم پارک تاعادت کنه

یک روزتوهفته هم مثلا5شنبه یاجمعه بریدخونه مادرهاتون بقیه ش براخودتون باشید

خوب کارت اشتباهه ک میخوای الان ج بدی اگه از ما نظر میخوای ک میگیم ج نده اگه نظر نمیخوای ک هر کار دلت ...

باش ج نمیدم هرچند دارم میترکم ⁦☹️⁩

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2738
هیچ وقت دیگرانو نکوب تو سرش. اگر خواسته ای داری مستقیم بگو. مثلا خوبه ما هم برنامه بزاریم یه آخر هفت ...

نکوبیدم.دیشب این گفت دیروز رفتیم استخر اون یکی از صب تا شب با تور رفته بودن شهر گردی قرار بود دوباره امروز باهم برن بیرون ولی شوهرم منو خر گیر آورده انگار من آدم نیستم با دویچه کوچیک جام تو خونش خودم غروبا مث بی پدرا میبرمشون پارک .بهش میگم میگه حوصله ندارم.دیشب مثلا زودتر برگشت مارو ببره دور بزنیم ولی ی راست بردمون خونه باباش .گفت برگشتی میریم بستنی میخوریم و دور می‌زنیم .برگشتنی هم بهونه درآورد چرا خونه مامانم زیاد حرف نزدی و بحثمون شد

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

چرا مدام میگین همون دیشب جواب میدادی؟!!!!!خوب اگه جواب داده بود که دعوا شده بود حالا هم تاپیک میزد شوهرم باهام قهر کرده چیکار کنم... عزیزم خوب کردی موقع ناراحتی و عصبانیت جواب ندادی.حالام تحمل کن.وقتی حالش خوبه رابطتون خوبه با ترفندهای زنانه بهش بگو ازش دلخور شدی و انتظار  این حرفو نداشتی ازش.

نکوبیدم.دیشب این گفت دیروز رفتیم استخر اون یکی از صب تا شب با تور رفته بودن شهر گردی قرار بود دوباره ...

می فهمم چرا ناراحتی. اینکه به قولش عمل نکرده حداقل بستنی نبرده. آدم احساس می کنه اندازه یه بستنی هم نمیخواد وقت بزاره. شاید فکر می کنه اونقدرا مهم نیست. بگو دیشب من و بچه ها رو بستنی نبردی. دلمون میخواد امشب ببر. چند بار همین جوری تمرین کن باهاش تا ببره و عادت کنه. وقتی فهمید مهمه برات و پیگیری می کنی خودش میبره. 

آخه خیلی بهم برخورد بهم گفت تو حسودی منم بخاطر پسرم سه سالشه چیزی نگفتم ولی الان می‌خوام ج بدم

به جای جواب بیهوده دادن به ایشون برای اخر هفته یه برنامه خوب بچین و یه جورایی مجبورش کن مشارکت کنه تا به هدفت برسی نه اینکه  انرژین صرف کل کل بشه اخرم هیچی به هیچی 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست