2733
2739

دیشب موقع برگشتن از خونه مادرشوهر بحثمون شد همه داشتن خونشون از تفریح و پارک و هزار چیز دیگه حرف میزدن اونوقت شوهرم تفریح ما رو کرده خونه مامانش تا چیزی میشه ما رو می‌بره منم گفتم همه به فکر خانواده هاشونن مث تو نیستن تا چیزی میشه مارو میزاری اونجا اونم بهم گفت تو حسودی.چند بار دیگم اینو بهم گفته .الان می‌خوام بهش اس بدم چی بگم به نظرتون؟

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

دیشب یه چی گفتید تموم شده الان میخوای جواب  بدی ؟کش نده ول کن 

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرار نیس ک هرچی میشه تو جواب بدی موضوع پیچیده ای هم ک نبوده دوست داری دعوا؟ دوست داری بحث ؟ ول کن بابا کش نده قرار باشه سر هرچیزی جواب بدی ک زندگی میشه میدان جنگ

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 
2731

اگه میخواستی جواب بدی باید دیشب میگفتی بعدشم زندگی خودتو با دیگران مقایسه نکن چون هیچوقت آرامش نداری

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
دیشب یه چی گفتید تموم شده الان میخوای جواب  بدی ؟کش نده ول کن

آخه خیلی بهم برخورد بهم گفت تو حسودی منم بخاطر پسرم سه سالشه چیزی نگفتم ولی الان می‌خوام ج بدم

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2738

اس نده تلفنی حرفربزن چون با اس دعوا میشه بینتون همیشه تلفنی صحبت کنید .مشکلاتتونو کلامی حل کنید

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

دیشب باید ج میدادیا

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706