2737
2734
عنوان

به نظرتون اخلاق و رفتار یه زن واقعا بهشتی چجوریه ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 61 پست
منم همین مشکلو دارم همش دارم یا خرید میکنم یا به خرید کردن فک میکنم توی اینستا همش تو پیجای استایل و ...

وای چقد مثل منییییییییی 

منم دقیقا همینجورم دیگه عادت کردم 

به قول شما جایی برم از من بهتر باشه دق میکنم 😑😑😑

اون مرد هم خدارو در نظر داشته باشه خيلي در گير نفس و وسوسه نميشه 

ولی بالخره تاثیرشو میزاره

چشمه دیگه

نمیتونه تو خیابون ببنده ک

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دوستان روزبخیر

ختم خواستین برای حاجت یا امواتتون درخدمتم

ممنون میشم به اشناودوستاتونم معرفیم کنین

ختم هرجز قران۱۰

چله یس۲۰۰

چله زیارت عاشورا۲۵۰

چله رحمن۲۰۰

رحمن و یس۳۰

ختم انعام۵۰

۱۰۰۰صلوت۱۰۰۰۰

چله واقعه برای رزق۱۵۰

ختم۱۰۰تاتوحید برای حاجت۵۰۰۰

التماس دعا به اطرافیانتون هم بگین که خیلی بدهی دارم شایددلشون سوخت😔😔

ختم پیشنهادی هم قبول میکنم

دعاهاکارهایی که  برای بخت گشایی و بیکاری وبچه دار شدن  هم هست انجام میدم

من نایب ختم قران و چله میشم اگه خواسین درخواست بده تا هزینشو بگم خیرببینین گلم

میفرماید می بخور منبر بسوزان مردم آزاری نکن ...

حالا اون دوتا کار هم نکردی نکردی ولی مردم آزاری رو حتما نکن قسمت فراموش شده ی دین و مذهب امروزه همینه!   

اینکه نگران باشی به خاطر خوشتیپی نری بهشت دیگه مذهبی بودن نیس داره به وسواس مذهبی نزدیک میشه احتمالا در مورد بقیه مسایل زندگیتم بیش از حد فکر میکنی و حساسی مراقب سلامتیت باش.

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
نه عزیزم مجردم اصلا هم اهل دوست باز بودن نیستم  خیلی کمم بیرون میرم بجز دانشگاهینا

موفق باشی 💖

من خودم چادری ام ولی همیشه تلاش میکنم چادرم تمیز واتوشده،کفشم واکس زده،روسریهام رنگی ولی ازنوعی که جلب توجه خاص نکنه مثلا لیمویی خیییلی بهم میاد ولی سرم نمیکنم یاآبی فیروزه ای،این رنگای خاص رومیزارم برای مهمونی هایی که خانمانس وماشین میخوام برم وپیاده روی ندارم،درکل تلاشم روی تیپ اول تمیزی بعدهم یه ترکیب دلنشین بین روسری ومانتوم،کیف وکفشم اغلب مشکی_ولی برای اخلاق اگه به لطف خداتلاش کنم آسایش همسر وبچه هتم توخونه بیشتر بشه انشاالله خداازم راضی تره

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2738
توچی کجا تیپ‌میزنی

من ۴سال نشده ک ازدواج کردم

از همون قبل ازدواج بهترین تیپ ها و لباس ها رو گذاشته بودم پیش شوهرم بپوشم و بزنم

ازدواج ک کردم واقعا دغدغه م بود ک بهترین تیپ روجلو شوهرم بزنم و زدم

ولی بعدش ک حامله شدم و بچه اوردم و دوباره حامله شدم دیگه فرصت سرخاروندن ندارم

خیلی کم میتونم ب خودم برسم

لباسامم ک همش باید مناسب بارداری و شیردهی باشه

ناشکری نمیکنم... خداروشکر

ولی واقعا نشده ک تو این روال بمونم

دوست داشتم ک بیشتر پیش شوهرم ب تیپ و قیافه م میرسیدم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
وای چقد مثل منییییییییی  منم دقیقا همینجورم دیگه عادت کردم  به قول شما جایی برم از من به ...

مثلا جایی میرم همش چشمم به دختراس🤦🏼‍♀️

همیشه ام دست بالای دست زیاده ولی من افسرده میشم میره رو مخم اون طرف

حتی اینطوریم که بیرونم بعد تو دلم میگم کاااش اون یکی لباسمو میپوشیدم 😂

برا نماز خوندن مطالعه كن علت علمي خوندن نماز رو 

چرا رو به قبله (مكه )ميخونيم چرا وضو ميگيريم 

اول علمي وقتي ثابت شد

دليل دينيش رو مطالعه كن  حيرت ميكني 

خود به خود نماز خون ميشي وقتي هم نماز خون ميشي اينجوري ن فقط دولا رأست شدن 

همه كار هات رنگ و بوي خدايي ميگيرن 

مثلا جایی میرم همش چشمم به دختراس🤦🏼‍♀️ همیشه ام دست بالای دست زیاده ولی من افسرده میشم میره رو مخ ...

اخ اخ مثه من 

خیلی بده اینجوری 

مثلا من ۱سال دیگه عروسی خالمه 

از الان تو فکره لباس و ارایشگاه و اتلیم که چیکار کنم من تو مجلس برررق بزنم از عروسم بهتر بشم 

خودم میدونم این اخلاق بده ولی نمیتونم ترک کنم 

2706