2733
2734

من ۲۰سالمه دوس دارم رو خودم کار کنم 

مگه ما چقد تو این دنیا هستیم که بخوایم به کسی ظلم هم بکنیم 😔😔😔‌

من مشکل مهم زندگیم تیپ و استایلمه ... همش دوس دارم خوشگل‌ترین تیپارو بزنم ،جلف نیستم ولی جوری میشم که همه نگاه میکنم ....خیلی سعی میکنم این اخلاقمو ترک کنم خدااااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم خیلی خوبه که برات مهمه..کم کم تغییرکنی راحتتره..مثلا اگه رژقرمز جیغ میزنی بیرون میری امروز یکم کمرنگتر بزن و همینطور کم کم فاصله بگیر

باورکن وقتی به خدا نزدیک بشی خیلی زندگی آرومتری خواهی داشت..

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
2738
فکر کنم دغدقه اکثر خانوماس عزیزم...من گاهی تارک الدنیا میشم و کاملا ساده پوش ...بعد مدتی خسته میشم و ...

منم دقیقاااااا اینجوریم 

یه مدت درست میشم ولی همش حس بد دارم نسبت به خودم دوس دارم خوب باشه تیپم ولی در عین حال پوشیده ولی نمیشه 😑

عزیزم خیلی خوبه که برات مهمه..کم کم تغییرکنی راحتتره..مثلا اگه رژقرمز جیغ میزنی بیرون میری امروز یکم ...

واقعا من هروقت رفتم سمت خدا و نماز خوندم و کارای خوب کردم زندگیم کلا عوض شده 

ولی فکر کنم ایمانم ضعیفه که زود گول میخورم اما ته دلم راضی نیستم 

خانمها اگه زبون شون رو نگه دارن و اهل نیش و کنایه به همدیگه و غیبت و تمسخر و قضاوت نباشن خیلی خیلی به بهشت نزدیک میشن ، رو این چیزا به نظرم خیلی باید کار بشه چون نود درصد ادمها از ته دل نمیبخشن و این حق الناس تا ابد پاگیر هست

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
عزیرم تیپ های قشنگتو جلوی نامحرم نزن،سعی کن اگه ازدواج کردی برای همسرت وهمینطور مهمونی وجمع های دوست ...

نه عزیزم مجردم اصلا هم اهل دوست باز بودن نیستم 

خیلی کمم بیرون میرم بجز دانشگاهینا 

2706