2737
2739
حالت تهوع شدید دارم ولی بالا نمیاد لعنتی 😢😢

اوف مثل من نورو بیون بزن باز بهتر میشی

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتر که بالا نیاد، خیلی بده تهوع

احساس میکنم سبکتر میشی

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2728

من ۳ هفته تهوع شدید حالم از اب هم بهم میخورد.۴ کیلو کم کردم

تهوعم یه شبه شروغ شد یه شب ویهویی هم تموم شد

فقط دوبار بالا اوردم اما حسش تو گلوم بود

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

سه ماه تمام نمیتونستم بیام خونه خودم چون ویار شدید گرفته بودم همه‌جای خونه از نظرم بو میداد یجز اتاق خوابمون از سرویس بهداشتی و آشپزخونه که بیزار بودم بوی شوینده‌ها روانمو بهم می‌ریخت بالا میاوردم

اواخر ماه چهار کمی بهتر شدم ولی تا شش ادامه داشت 

بچم پسره

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738
اوف مثل من نورو بیون بزن باز بهتر میشی

چند هفته ای 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
بهتر که بالا نیاد، خیلی بده تهوع

وای نگو دوتاش بده خدا نصیب نکنه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
منم دقیقا از گشنگی جون میدم ولی ب غذانمیتونم نگاه کنم

دقیقا کاش زودتر بگذره قیافم مثل روح شده زیر چشمام گود افتاده هر کی میبینه تعجب میکنه 

من چند نفر دیگه که مشناسم اینجوری نبودن  ولی در کل از قدیم اینجوری جا افتاد تمام حالت های خوب ...

من يه همكارم خيلي زشت شد دختر داشت 

اونيكي خوشگل تر نشد اما زشتم نشد اونم دختر 

ولي جفتشون وحشتناك ورم 

خواهرشوهرممم واي خيلي زشت شد سياه شد و ورم و اذيت شد  سرفه هاي بد كهير ديابت و پسر شد

خواهش میکنم مرتبط با موضوع تاپیک نظر بدید ممنون
11

طبق تاریخ سونو میگی یا از آخرین پریودت حساب میکنی

2706