2733
2734
چه خوب که سلامتین😍

😍ممنون دوست خوبم

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره تقریبا راسته، البته من خودم اصلااا تهوع و اینا نداشتم پسره ، تمام دوستام تهوع صبح داشتن دختره، اونایی که غروب به بعد تهوع داشتن پسر شده🥰

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
2728

واسه آدمهای مختلف متفاوته واسه همه صدق نمیکنه

ما که تو فامیلمون اصلا همچین چیزی نداشتیم که مثلا هر کی بچش دختره حتما حالت تهوع شدید داره 

بدن هر آدمی با اون یکی فرق داره

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.
به علت افزایش هورمون hcgکه توی دختربیشترتهوع بیشترمیشه توی دوقلویی هم همینطور حالابعصیام تهوع ندارن ...

خواهرای من دوقولو دختر بودن و تهوع نداشتن

خواهش میکنم مرتبط با موضوع تاپیک نظر بدید ممنون
2738
واسه آدمهای مختلف متفاوته واسه همه صدق نمیکنه ما که تو فامیلمون اصلا همچین چیزی نداشتیم که مثلا هر ...

دقیقا 

همکارم میگه به بنیه مادر بستگی داره 

خواهش میکنم مرتبط با موضوع تاپیک نظر بدید ممنون

برای منم درست نبود تا اخر ماه 9 حالت تهوع داشتم  تا 3 روز بعد زایمان بالا میاوردم بچه ام پسر بود.خواهرشوهرمم روی جفت بچه هاش همین طوری بود اونام دختر و پسر بودن

کاربر قدیمی ام 😊
😍ممنون دوست خوبم

عزیزمی😘

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...