2737
2734
عنوان

بچه سه ساله ام خیلی خواب میبینه..

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 33 پست

منم تو 5،6سالگی اینجوری بودم

خوابام رو هنوزم مثل یه فیلم پرتکرار یادمه

بعد همه بیدار میشدن منو بغل میکردن بوسم میکردن ولی من مثه ابر بهار گریه میکردم

خودمم نمیدونم چرا

یه دونه دختر بودم و خیلیم دوسم داشتن ولی این خوابهای تکراری رو زیاد میدیدم

فقط وقتی مامانم بغلم میکرد زیر گوشم آروم حرفای قشنگ میزد تازه هوشیار میشدم و خوابم می رفت.

بعد من از تاریکی میترسیدم وقتی میپریدم میدیدم همه جا تاریکه بیشتر میترسیدم سعی کنید یه برق بیرون اتاقش روشن باشه.

پیش مشاور هم برید خیلی عالیه

چند شب وقت خواب قرآن باز رو روی رحل بذارید بالای سرش.. در طول روز خیلی نوازشش کنید و بهش محبت و توج ...

قران بالای تخت اش هست..ولی بسته است..

باشه حتما کارهایی گه گفتید انجام میدم.

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازم ناراحت نشید که اینو میگم ، خودتونم حول نکنین و نترسین ، این فقط یک احتمال هست ، بچه هایی که مورد ...

خیلی حواس هم هست جلو چشم ام باشه..ولی باشه..اخه تو این سن کم مشاور میتونه کمک کنه؟

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان
منم تو 5،6سالگی اینجوری بودم خوابام رو هنوزم مثل یه فیلم پرتکرار یادمه بعد همه بیدار میشدن منو ...

دقیقا اسم کسایی که امروز بازی کرده باهاشون رو میگه...امروز یکی از فامیلهامون کار داشت..بچه هاش از صبح تا شب اینجا بودند..

2731
خیلی حواس هم هست جلو چشم ام باشه..ولی باشه..اخه تو این سن کم مشاور میتونه کمک کنه؟

بلههههه روانشناس کودک ببرینش

ازم ناراحت نشین اینو گفتما

خودتونم نترسین فقط برانکه خیالتون راحت  شه

اگر تو بیداری هم کج خلقی داره ببرینش مشاوره..

والا تا جایی که من کلاسای تربیت کودک رفتم اصولش اینه که بچه اگر مشکلی داشته باشه تو بیداری و هوشیاری هم ری اکشن نشون میده...

اما اگر فقط تو خواب اذیت میشه ریشه روحی داره

شاید چشم نظر خورده بچه...

هر روز براش صدقه بدید حتما

بچه های کوچیک واسه شیرین زبونیاشون خیلی تو چشم هستن آخه

بلههههه روانشناس کودک ببرینش ازم ناراحت نشین اینو گفتما خودتونم نترسین فقط برانکه خیالتون راحت&nbs ...

باشه.ممنونم

2740

خواهرزاده منم اینجور .حیع میکشه گریه شدید که میترسیم تشنج کنه.باید مراعاتش کنید کل کل باهاش نکنید.یه بچه تو پارک باهاش بحث کرد شب تو خواب گریه کرد وحیع زد.حتی تو خواب راه این مواقع راه می ره وگریه وحشتناک

اگر تو بیداری هم کج خلقی داره ببرینش مشاوره.. والا تا جایی که من کلاسای تربیت کودک رفتم اصولش اینه ...

تو بیداری مشکلی نداره..کاملا عادی..شیطون..شاداب..

فقط خواب..

من هفته ای صدقه کنار میگدارم.خودمم به چشم بد خیلی اعتقاد دارم.

سلام پسر منم میخوابه همش میگه بابا بریم یا بده به من کلید رو ولی جیغ و داد نمیکشه یکمم گریه بعد من ب ...

چند سالشه؟

چند شب وقت خواب قرآن باز رو روی رحل بذارید بالای سرش.. در طول روز خیلی نوازشش کنید و بهش محبت و توج ...

قرآن و دعا فایده نداشت.اصلا نباید با بچه ها بحث ودعواکنه.خواهرم دارو از دکتر سنتی گرفت ولی نداد.چون الان ماهی یباراینجورمیشه اونم وقتی هست که خیلی برنجه

خواهرزاده منم اینجور .حیع میکشه گریه شدید که میترسیم تشنج کنه.باید مراعاتش کنید کل کل باهاش نکنید.یه ...

چند سالشونه؟

پنج سال.ازهمون دوسالگی اینحورمیشد.چون خونه ما بودن و همش دعواش میکردیم عصبی باراومد.از وقتی رفتند به ...

نمیدونم رو چه رفتاری ام...اما شاید باورت نشه که ما اکثر روزها یکی یا دو تا از بچه های فامیل خونمون هستند..دیروز پنجتا بودن..

چحوری انتخاب کنم..فقط باید بزنم بیرون از خونه که کسی نیاد..اونم تو این گرما نمیشه

2706