2726
عنوان

بچه سه ساله ام خیلی خواب میبینه..

600 بازدید | 33 پست

یکدفعه میزنه زیر گریه...پریا عروسکمو بده..

کم کم گریه اش جیع میشه ولی چشمهاش بسته است..

چراع روشن میکنم..بهش اب میدم با شیشه...بیدار نمیشه..فقط با چشم بسته جیع میزنه..

چیکار باید بکنم؟!

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو روز تنش زیاد داره با بچه ها 

اره..یکسره با بچه های فامیل در حال بازی و دعواست..

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان
روحیش حساسه اذیتش نکنین در طول روز فقط محبت بوس بغل نوازش  طفلی 😔

من که بوس اش میکنم ...ولی با بچه ها بازی میکنه..چون کوچکتره بهش زور میگن.

یک حالتی هم میشه تو خواب..میخوام دست اش بزنه میترسه جیع میزنه بیشتر..

الان اینطوری بود...خوابم پرید

خانم عزیز ، بازی و دعوا با هم سن و سال های خودش همچین نگرانی و استرسی توش ایجاد نمیکنه ، بچتون کاملا احتیاج به کمک حرفه ای داره ، اینجا دنبال کمک نگردین ، حتمااااا باید به یک مشاور کودک مراجعه کنین اصلا شوخی نگیرین

چند شب وقت خواب قرآن باز رو روی رحل بذارید بالای سرش..

در طول روز خیلی نوازشش کنید و بهش محبت و توجه کنید

تو اتاق تنهاش نذارید

زیاد اسپند و کندر دود کنید براش

و حرز براش بگیرید

قبلا هم نشونه ای از ترس و نا آرومی داشته یا یه چیز خیلی جدیده و از یه تایم خاصی یهو اینجوری شده ؟

دقیقا روزهایی که مهمون پر بچه داریم بیشتر و شدیدتره

واسه سنش دیگه نباید شیشه بدی لوس میشه و یه بلد کودکی و نوزادی تا اخر باهاش میمونه خیلی خطر ناکه دیگه ...

تو خواب فقط با شیشه اب میدم..

خانم عزیز ، بازی و دعوا با هم سن و سال های خودش همچین نگرانی و استرسی توش ایجاد نمیکنه ، بچتون کاملا ...

هم بازی هاش بزرگ اند..ولی اگه ادامه دار بشه..میبرمس.

ازم ناراحت نشید که اینو میگم ، خودتونم حول نکنین و نترسین ، این فقط یک احتمال هست ، بچه هایی که مورد تجاوز قرار میگیرن نشونه ی ترس و استرس در خواب و گوشه گیری و اینا دارن ، بچه ی شما به هرررر دلیلی که خواب نا آرامی داره باید حتمااااا به پزشک مراجعه کنین ، اینجا که جای کمک گرفتن در مورد همچین مسله ی مهمی نیست

2706