2733
2739

امروز قرار بود مهمونی بدم به فامیلای شوهرم دیروز دعوتشون کردیم امشب شام بیان دیشب که تا جایی که امکان داشت بعضی کارا رو کردم تا 3بیدار بودم صبح هم از ساعت 9بیدارم دارم کار انجام میدم اقا ساعت 11بیدار شده صبحونه اوردم و خورده دراز کشیده یعنی یک لحظه ننشستم زمین یکدفعه دیدم خواهر و مادرشم اومدن اونا هم نشستن تازه مجبور شدم ناهار هم درست کنم تازه تو این مشغله شوهرم اب میخواست میوه میخواست بردم براشون همشون گرفتن خوابیدن من همش مشغول کار بودم بعدش جارو زدم و خونه رو مرتبم کردم اقا هم رفت بیرون که کار دارم تا بعد اذان اومده با مهمونا خودم سفره اینا چیدم یکمم خواهرم تو چیدن سفره کمکم کرد بعدشم نذاشتم ظرفا رو بشورن. بعد رفتنشون هم مادر و خواهرشو نذاشت که برن نه وایستید فردا برید نگهشون داشت بعدشم گفت دوستم تنهاست که همسایمونه من میرم پیش اون رفت و منو با این همه ظرف تنها گذاشت منم کمرم باهام نمیومد داشت میشکست مادر شوهرمم همش پاشو ظرفا رو بشور همه رو جمع کردم تازه ظرف شستنم تموم شد الان خسته ام دارم میمیرم صبح هم باید زود بیدار بشم به اینا صبحونه بدم اعصابم خورده خورده خودش که یه باری از دوش ادم برنمیداره تازه یکی هم میذاره رو بارت تمام هیکلم درد میکنه حتی ناخونام این همه کار کمه این خواهر و مادرشو کجا بذارم 😭😭😭😭

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ساعت۹شب بزارشون دم در😕

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

چرا نذاشتی کمکت کنن؟

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2738

بخواب بگو عههه ببخشید خواب موندم نه که تنها کارامو کردم جونن نداشتم😐

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

حق با شماست

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
حق داری

بعد تازه بهم میگه تنبلی😬😬اینقد حرصم میگیره 

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
2706