2737
2734
عنوان

شوهر بی ملاحضه 😭😭😭بنظرتون من زیادی حساسم یا...

| مشاهده متن کامل بحث + 2279 بازدید | 138 پست
واقعا نمیفهمه الان همه فکر میکنن من تو خوشبختی شنا میکنم همه حسرتمو میخورن ولی در اصل همش لحظه شماری ...

اخی عزیزم خیلی ناراحتت شدم مال کدوم شهری؟

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه میتواند زیبا باشد  

من بودم یه قیافه ای میگرفتم شوهرم میترسید والا به خدا اوایل ازدواج انقد غر زدم به جونش دیگه الان یاد گرفته شاید کار خاصی نکنه ولی اونم میاد میگه کاری نداری خرید نداری فلان نداری در ضمن چون میدونه با خونوادش راحت نیستم زیاد راضی نیست خونوادش بمونن یا زود زود بیان اکثرا هم جوجه کباب میدیم ما قرار نیست که غذای لاکچری بدیم اتفاقا اوناام خوشحال میشن فوقش جوجه و ژله و سالادو از اینجور چیزا 

پسرم اومدی و شدی همدم بی کسیام شدی همه کسم تموم تنهاییامو با وجودت پر کردی آروم جونم از خدا میخوام همیشه سلامت باشی 💕💖💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلند نشدم گرفتم خوابیدم😅ولی میگم ولی انجام نمیده تازه خواهر و مادرشو زودتر دعوت میکنه که بیان که کا ...

خب وقتی اینطوریه .توام این كارو بكن

بهش بگو یه لحظه میای بعد ك اومد پیشت بگو عزیزم یه كم كمكم میكنی تا كارامونو انجام بدیم من واقعا خسته میشم دوس دارم كمكم كنی اینطوری كمتر اذیت میشم.

یه جوری حرف بزن ك مامانشم نشنوه خصوصی حرفاتو بزن. هندونه زیر بغلش بذار من یه جمله اینطوری میگم شوهرم فووورا مخلص من میشه گوش به فرمانه اما هرموقع غر بزنم فراری میشه ازم. توام غر نزن. 

اگه دیدی بازم مامانش میاد بگو زحمت نمیدم اما باشه مامان اگه میخوای كمك كنی بی زحمت این كاهو هارو خورد كن برام دستت درد نكنه. یا هر چیز دیگه.باید سعی كنی با سیاست باهاشون رفتار كنی خودشونم نفهمن چطور ب حرفت گوش میدن . دعوا و بحث و غر هرگز

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم
من بودم یه قیافه ای میگرفتم شوهرم میترسید والا به خدا اوایل ازدواج انقد غر زدم به جونش دیگه الان یاد ...

منم راحت نیستم ولی ناراحت میشه که تو چرا با خانوادم راحت نیستی بارها هم گفتم وقتی خونشون اینجاست چرا باید اینجا بمونن ولی کو گووووووش شنوا

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
2731