2733
2734
عنوان

مستاجری😥😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 86 پست
منظورم اینه ک بابا مستجرا هم باید خودشون سر سال برن از ثاحبخونه بمرسن برنانه سال بعد چیه.‌قیمت جدید ...

اخه صاحبخونه ی ما رسمشه سر سال 12 تا چک میگیره تو بازار خرج میکنه پارسالم گفت موعد تموم شد میام اضافه میکنم 12 تا فقره چکمو میگیرم ما هم منتظر بودیم بیاد چکاشو بگیره بره بعد شما فکر کن ررو خونه ای که50 میلیون پیش بوده 2 میلیون اجاره 100 میلیون ماهی 2600 چند درصد میشه این دیگه نجومیه بعدشم هیچجایی دنیا این نیست که طرف از خونه خرجشو در بیاره تنها کشوری که تو دنیا این ریختی ایرانه کلا عادت مون شده تو هر قشری به زیر دسته زور بگیم و این چرخه ادامه داشته باشه

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صاحبخونتون وقتی می بینه اگه امسال بشینین قراره فقط ۲۵درصد اضافه کنه از بی انصافیشه که میگه پاشید تا ...

خیلی افتضاح شده وضع

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
2731
چرا هفتع ای یبار

پدرش و شوهرم نمیزاره بیشتر البته دادگاه اینجوری تایین کرده

مام کلی خرج خونه کردیم زنگ زده میگه ۱تومن کشیدم رداجاره اخه چخبره ۱۵۰۰اجاره بدیم

خدایا اون چیزی که قبلاً میگفتم نه 😞الان برای اتفاق افتادنش لحظه شماری میکنم🙂 خودت جورش کن بهم بچسبه🤲
2738
شما که میتوتید ۲تومن اجاره بدید یه وام بگیرید خونه بخرید بهتر نی،؟

عزیزم 100 میلیون وام ماهی 3700 قسطشه بنظرت 700 میلیون وام چقدر میشه قسطش که من بتونم یک خونه 60 متری تو یک محل تقریبا متوسط رو به پایین تهران بخرم با مملکت کاری کردن که فقط باید بمیرم تا آرامش داشته باشم دیشب شوهرم میگه کاش برم زیر ماشین دیه به زنو بچه م بدن که بقیه عمرشون زنو بچه م راحت زندگی کنن😥😥😥😥😥من با هر کی حرف میزنم تو تهران متاسفانه مرده امید به زندگیو از دست داده بخاطر مشکلات 

مام کلی خرج خونه کردیم زنگ زده میگه ۱تومن کشیدم رداجاره اخه چخبره ۱۵۰۰اجاره بدیم

فقط ایرانه که یارو فکر میکنه تمام خرجو برجه خونشو باید از مستاجر در بیاره

هر کسی که انصاف نداره میتازونه ولی من خیلی برامم سواله که آیا واقعا پولش براشون برکت میکنه؟ 

من که ناله نفرین کردم

ایشالا نخورن بدن دوا درمون

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است، موهای من از عصر همان روز بلند است .....