2733
2739
عنوان

مستاجری😥😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 86 پست
خوب ۵۰ تومن پیشتون رو طلا بفروشید یه خونه با وام بخرید ۲ ملیون رو قسط خونه خودتون رو بدید .

هیچی طلا ندارم تو تهران خونه زیر 800 میلیون مگه پیدا میشه؟ 

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
صحبت کردیم غیر خودمو شوهرم که التماسش کردیم مادر شوهرمم زنگ زده کلی التماسش کرده اونم گفته تو ناراحت ...

انشاءالله ازمستاجری دربیای عزیزم سخته واقعا

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته ک مارسال گفته بشینید ولی انتظار نداشتید هزار تومن هم رو کرایه ش نذاره که! وقتی الان تورم ۵۰ در ...

چه ربطی داره عزیزم مگه من گفتم پول بیشتر نمیدم؟ قانونا صاحبخونه میتونه 25 درصد بکشه رو اجاره ولی وقتی شرایط یکی که به کمکش نیاز داره رو میبینه بی انصافیه به دروغ بگه پسر خودم میخواد بشینه پاشید

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
2731
انشاءالله ازمستاجری دربیای عزیزم سخته واقعا

ممنونم عزیزم انشالله 

خب تو هر جایگاهی بدی کردن به بقیه بده پدره شما هم اجرشو از خدا میگیره نه بنده ش

اره واقعا من حرص میخورم. بابام عین خیالش نیس. نه اینکه بگم هیچ نیازی نیستا. مگه کسی میشه روی یه پولی اصلا حساب نکنه. اما همه ش میگه من واسه خدا گذشتم. خدا جاش بهم میده. 

تازه همونی ک‌ کوچولوت بهت داده همون نگهش میداره. حرص چی میخوری؟ از کجا اوردیش ک حالا نگران از دست دادنشی. 😉

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
از خانواده ها نمیتونید یه پولی قرض بگیری برید سمت پرندی جایی

نه متاسفانه اخه من مشکلاتم یکی دوتا نیست این ازدواج دوممه من به پسر 11 ساله دارم که هفته ای یبار میرم ملاقاتش اگه منو نبینه دق میکنه برام غیر ممکنه از تهران دور بشم

نه متاسفانه اخه من مشکلاتم یکی دوتا نیست این ازدواج دوممه من به پسر 11 ساله دارم که هفته ای یبار میر ...

خوب با این وضعیت تا آخر عمر مستاجری و دربه دری ... برید پرند نهایت هفته ای یکبار باید یه مسیر رو بری 

...
2738
اره واقعا من حرص میخورم. بابام عین خیالش نیس. نه اینکه بگم هیچ نیازی نیستا. مگه کسی میشه روی یه پولی ...

درسته همه ی اینا ولی بالاخره آدمی که چندبار تجربه تلخ داشته ناخودآگاه استرس میگیره یه بچه مو تو چندماهگی از دست دادم برای همین میترسم

من جاتون باشم میرم یشهر کوچیک کمتر اجاره میدم ک پس انداز داشته باشم

متاسفانه نمیتونم وگرنه از خدامه برم هم کاره شوهرم اینجاست هم پسرم که هفته ای یکبار میبینمش

چه ربطی داره عزیزم مگه من گفتم پول بیشتر نمیدم؟ قانونا صاحبخونه میتونه 25 درصد بکشه رو اجاره ولی وقت ...

منظورم اینه ک بابا مستجرا هم باید خودشون سر سال برن از ثاحبخونه بمرسن برنانه سال بعد چیه.‌قیمت جدید چنده. 

مال ما ک اینجوریه. به روی خودشون نمیارن و بعد چندماه ک میگی میگن من نمیتونم هیجی بذارم روش. کرایه این ماه ها رو هم عین قبلی میدم😐 همین ماه هم خالی میکنم. بعد ادم‌ک‌نمیدونه این تا الان نشسته قصدش اینه ک بره. ک پول میششون اماده ‌کنه.میگن احاره های عقب افتاده این ماه ها رو (ک نجابت کردیم و هی پیگیرش نشدیم) از پول پیش بردار و زود پول میشم بده.‌ پول پیششونم فرداش ندی ماجرا درست میکنن. میان ابروت میبرن.

صاحبخونتون وقتی می بینه اگه امسال بشینین قراره فقط ۲۵درصد اضافه کنه از بی انصافیشه که میگه پاشید تا با چند برابر کردن قیمت به کسه دیگه اجاره بده و سود خودشو ببره.

ما هم صاحبخونه گفته یکماهه دیگه بلند شید خودم میخوام بیام بشینم ما هم کلی گشتیم اصلا وضع خیلی خرابه چند برابر شده قیمتا .ما شهرستانیم 

خیلی ناراحتم امیدوارم هم شما خونه خوب پیدا کنید هم ما🤲 

درسته همه ی اینا ولی بالاخره آدمی که چندبار تجربه تلخ داشته ناخودآگاه استرس میگیره یه بچه مو تو چندم ...

خدا بزرگه ان شالله سر این یکی دلت شاد میکنه❤

خوب با این وضعیت تا آخر عمر مستاجری و دربه دری ... برید پرند نهایت هفته ای یکبار باید یه مسیر رو بری ...

خب آخه شوهر دومم همینجوریشم از خداشه منو پسرمو از هم دور کنه همه ش سنگ میندازه که نباشه پسرم میترسم از ضربه ی بدتری که اون بخوره همینجوریشم از طلاق پدرو مادره احمقش اینهمه ضربه بهش اومده خدا کنه فرجی بشه وضع خونه یه تکونی بخوره

خب آخه شوهر دومم همینجوریشم از خداشه منو پسرمو از هم دور کنه همه ش سنگ میندازه که نباشه پسرم میترسم ...

چند سال دیگه دوباره گرونترم میشه .... نخرید تا ابد مستاجر میمونید 

...