2733
2734
عنوان

مستاجری😥😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 86 پست
مادر منم مثل توشد صاحب خونه دو تا خونه داشت یکیشو داد مادرم اینا بعد گفت بشینید هر چند سال میخواید ...

هر کسی که انصاف نداره میتازونه ولی من خیلی برامم سواله که آیا واقعا پولش براشون برکت میکنه؟ 

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه ساله باردار نشدم وگرنه خونرو پارسال اومدم

عزیزم منم شرایط شما رو دارم تازه یه هفتس عروسی کردم صابخونه خونه رو رهن داده واحد بغلیم گفته خالی کنن ..مسکن زده بالا صابخونه ها هار شدن بخدااا😔😔😔😔😔

چشمان تو آفریقاست.. 
2728
عزیزم غصه نخور منم ماهی ۲ تومن اجازه میدم به تنهایی🤗 تازه کولر گازیه لعنتی هم چند روز پیش سوخ ...

من نگران بچه آییم که با سختی بدستش آوردم این روزا همه ش استرس دارم دوبار سقط داشتم بعد کلی عملو دارو باردار شدم

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
وضعیت الان من دقیقا مثل توعه بااین تفاوت که من باردارنیسم گفته یاپاشیدیا اجاره دوبرابر بذین مال ما ه ...

فکر میکنن مستاجر دزدی میکنه

عزیزم منم شرایط شما رو دارم تازه یه هفتس عروسی کردم صابخونه خونه رو رهن داده واحد بغلیم گفته خالی کن ...

خدا لعنتشون کنه 

هر کسی که انصاف نداره میتازونه ولی من خیلی برامم سواله که آیا واقعا پولش براشون برکت میکنه؟ 

پدر من هر مستاجری اورد باهاش راه اومد. ۶ ماه ۶ ماه و یک سال یکسال کرایه عقب افتاده و بعضی سالا قرونی هم روش نذاشت. تا  قتی نشسته بودن مدام اه و ناله از روزگار  ولیتهش نصفشون بدهکار رفتن و یه اب خنککک هم روش و بعضی ها هم .... بماند...

عزیزم واسه اونا اکه برکت داشت واسه اینم داره

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2738
من نگران بچه آییم که با سختی بدستش آوردم این روزا همه ش استرس دارم دوبار سقط داشتم بعد کلی عملو دارو ...

نگران نباااااش 

ارزو میکنم یه خونه‌ی خووووب پیدا کنید و به ارامش جابجا بشین❤️❤️

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾
شما برید باهاش صحبت کنید شرایطتونو بگید حتما همینو میگه

صحبت کردیم غیر خودمو شوهرم که التماسش کردیم مادر شوهرمم زنگ زده کلی التماسش کرده اونم گفته تو ناراحت پسرتی منم ناراحت پسره خودمم پس حرفی نمیمونه ولی ایشون سه تا واحد داره تو آپارتمان ما همزمان سه تا مستاجرو بلند کرده اخه املاکی گفتش به ما گفته قیمتو سه برابر کنید

ولی تو حرص نخور حرص خوردن بدتره. یه جیزی میشه دیگه

انشالله که به خیر بگذره

نگران نباااااش  ارزو میکنم یه خونه‌ی خووووب پیدا کنید و به ارامش جابجا بشین❤️❤️

ممنون دوست گلم واقعا هم تو این شرایط دعای بقیه خیلی کمکم میکنه🌼

پدر من هر مستاجری اورد باهاش راه اومد. ۶ ماه ۶ ماه و یک سال یکسال کرایه عقب افتاده و بعضی سالا قرونی ...

خب تو هر جایگاهی بدی کردن به بقیه بده پدره شما هم اجرشو از خدا میگیره نه بنده ش

2706