2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
گذشته چه دورانی بود هرچند من سنمم خیلی نیس اما طرفای دهه 80 ک من شدم 5 ساله، یادمه همه چیز رو

آره عزیزم من دهه سشتی هستم وسطاش یادش بخیراون موفق زندگی بودمازندگی نکردیم خوشی بودخوشی نکردیم الان میخوایم زندگی وخوشی کنیم هیچ کدوم نیست

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2738

فقط ميخوام اگر يك روز از عمرم باقي مونده باشه اون يك روزو تو همچين خونه اي زندگي كنم عكسش بوي خونه ي مادربزرگمو داره وقتي فوت شد چراغ خونش هم خاموش شد😞😞

خداياشكرت....❤️ 
فقط ميخوام اگر يك روز از عمرم باقي مونده باشه اون يك روزو تو همچين خونه اي زندگي كنم عكسش بوي خونه ي ...

باهات موافقم دیگه خسته شدیم ازاین آپارتمان نشینی ولی خدلرروشکرامسال خونمون حیاط داره

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
باهات موافقم دیگه خسته شدیم ازاین آپارتمان نشینی ولی خدلرروشکرامسال خونمون حیاط داره

واقعا خسته كنندس. وااااي چه عالي عزيزم😍😍😍توروخدا اگر جا داري يه گوشه حياط باغچه كوچولو بگير اينقدر صفا داره😍😍😍😍توش سبزي خوردن بكار من عاشق اين كارام

خداياشكرت....❤️ 

اسی جان ممنون از این تاپیک باحال ..این که دور هم ازخاطرات گفتیم‌واقعا لذت بخش بود..خلاصه دلمون رو شاد کردی.. انشالله خدا دلت رو شاد کنه.. دعا میکنم همه ما مادران فعلی یا مادران آینده یاد بگیریم به بچه هامون آموزش بدیم از داشته هاشون هر چقدر هم‌که کم باشه لذت ببرن و شاکر خدا باشن روزگاری شده که بشدت چشم و همچشمی رواج پیدا کرده حتی بین بچه ها که مانع میشه قدر داشته هاشونو بدونن..همگی در پناه حق😘😘😍😍😍

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔
اسی جان ممنون از این تاپیک باحال ..این که دور هم ازخاطرات گفتیم‌واقعا لذت بخش بود..خلاصه دلمون رو شا ...

فداتشم مهربون جان😍😍الهي هميشه دلتون شاد باشه و تنتون سلامت❤️😘

خداياشكرت....❤️ 
فقط ميخوام اگر يك روز از عمرم باقي مونده باشه اون يك روزو تو همچين خونه اي زندگي كنم عكسش بوي خونه ي ...

برای منم دقیقا همینطور بود‌‌... خدا رحمت کنه مادربزرگای مهربون و عزیز رو که از بین ما رفتن 😔😔😔

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔
2706