2733
2734
عنوان

@فاطیما بانوهستم

356 بازدید | 82 پست

خواهری بیا دلم برات تنگ شده لطفا بیا خصوصیم چرا رفتی😔😔😔😔😔😔😔خیلی واسم عزیزی برگرد دلم برات تنگ شده دیر وقته والا الان بهت میزنگیدم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فاطیما خواهری نمیای؟دلم برات تنگ میشه بیا لطفا

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
خب بهش پیام بده چرا تاپیک میذاری 

اخه یه تامیکی بودیم دلشو شکستن منم نبودم الان به تاپیک سرزدم خداحافظی کرده رفته منم دلتنگشم،اخه دیر وقته بخاطر همسرش زشته الان زنگ بزنم،

2738
یسنا جونم کجایی

سلام خوبی خواهری؟ساراجونم بابت عصرم ببخشید من زنگ نزدم ش ا ر ژ نداشتم فدات شم خیلی خوشحال شدم صداتو شنیدم بخدا

جونم عزیزم شرمنده دیر اومدم کار داشتم کمی . 

سلام خواهری خوبی کاربری جدید تبریک حالت خوبه

2706