2733
2734
عنوان

@فاطیما بانوهستم

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 82 پست
خوبی خانومی قوربونت کم کم دارم خوب میشم،من که مواظبم هرچی خدا بخواد 

خوب خدارو شکر 😍😍😘😘😘😘😘

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

یسنا

سلام

خوبی

جوجه ات خوبه

دختر دار شدی اخر😍😍

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یسنا سلام خوبی جوجه ات خوبه دختر دار شدی اخر😍😍

سلام خواهری خوبی فدات شم جوجه مم خوبه 😍😍😘😘آره سونو غربالگری رفتم گفت دختره  😍😍😍😍😍😍

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
سلام خواهری خوبی فدات شم جوجه مم خوبه 😍😍😘😘آره سونو غربالگری رفتم گفت دختره  😍😍😍😍😍😍

عی جاانم

چه خوب

خدا حفظش کنه براتون😍

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
2728
بی خیال خودت رو عشقه نفسم

سارا جون 

کجایی

خوبی

نی نی ات خوبه

دنیا اومده بسلامتی؟

بیا ی خبد از خودت بده

سلام یسنا چ خبر عزیزم؟بیا از خودت خبر بده نی نی در چ حالی؟

وای سوگند تیکر تو دیدم چقد خوشحال شدم عزیززززززم 😍😍😍😍😍😍😍😍خدایا شکرت. خیلی مواظب خودت باشیا خانمی چقد دلم برات تنگ شده.بخاطر یسنا خانوم نمیتونم زود زود بیام ولی به یاد دوستام هستم،سوگند جنسیت نی نی معلوم شده؟

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
خوووووبی عزیزمممممم دلتنگتون بودممم

نایاک جونم خوبی چه خبر؟حالت خوبه دلم واست تنگ شده یه خبر از خودت بده عزیزم

وای سوگند تیکر تو دیدم چقد خوشحال شدم عزیززززززم 😍😍😍😍😍😍😍😍خدایا شکرت. خیلی مواظب خودت باشیا خ ...

سلام عزیزم ممنون منم دلم تنگ شده بود اره خیلی مواظبم جنسیتش پسره  

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
2740