2733
2739
عنوان

خود ارضایی کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 11369 بازدید | 263 پست
اخ اخ خیلی بده منم ی موقع یکی ب بچم اینجوری میگه یا قربون صدقه میرن اعصابم داغون میشه میگم نکنید نگی ...

وای خاهرم ک اینجوریه بخداقسم خوردم اگ ازاین حرفابزنه جلوبچم یا جای حساسش دس بزنه کلن قط رابطع من خیلی حساسم ازالان دنیانیومده دارم دیونه میشم ک میتونم خوب  تربیتش کنم..خاهرم خیلییییی مهربونه عاشقشم ولی این اخلاقش متنفرم

کمکم کن یاعلی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

جرا با ی راونشناس صحبت نمیکنی؟ فقط وقتی شلوارسو درمیاره این کارو میکنه؟ اگه اینجوره فقط شلواری بهش ب ...

گفت حواسشو پرت کن هر چی صداش میکنم فایده ای نداره بالشتو هم بردارم جیغ میکشه.نه با شلوارم اینکارو میکنه

2728
وای خاهرم ک اینجوریه بخداقسم خوردم اگ ازاین حرفابزنه جلوبچم یا جای حساسش دس بزنه کلن قط رابطع من خیل ...

اره متاسفانه خیلی بده و بعضیا اصن گوش ب حرف ادم نمیدن و کار خودشونو میکنن منم خیلی حساسم یکی بچمو بغل میکنه مخصوصا اگه مرد باشه بعد از جلو چشمم بچمو ببره اونور دیوونه میشم میدونی جامعه بد شده ادم انقدر خبرای بد میخونه و میبینه ک دیگه اعتمادا از بین رفته 

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
گفت حواسشو پرت کن هر چی صداش میکنم فایده ای نداره بالشتو هم بردارم جیغ میکشه.نه با شلوارم اینکارو می ...

تمامی بالشتهارو ازدم دستش جمع کن وزیاد باهاش بازی کن اصلا وقت نکنه بره  سمت اینا یه چن روز باید روش کار کنی تاازسرش بیفته

2738
ای بابا باید یجوری از سرش بپره عادت کرده

تنها مشکلی که داره یبوسته مشکل دیگه ای نداره.وقتاییم که متکا پیدا نکنه خودشو میسابونه به عروسکاش یه به مبل.از مهدم که برش میدارم خودشو میسابونه به پامت تو ماشین.دیگه کلافه شدم.من و پدرش هر دو شاغل هستیم با این وجود همیشه هواسم بهش هست

فک میکنید فقط بدنشون رو به بالش میسابونن همین و بس که میگید خارشه خیلی علائم دیگه مثل برافروختگی چهر ...

عزیزم من نمیگم حرف من کاملا درسته ک منم میگم از دکتر کمک بگیره ریشه یابی کنه ببینه جریان چیه بچه خارشی چیزی داره یا نه مشکل از جای دیگه هست چرا با من دعوا میکنید 

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
گفت حواسشو پرت کن هر چی صداش میکنم فایده ای نداره بالشتو هم بردارم جیغ میکشه.نه با شلوارم اینکارو می ...

صدا کردن که فایده نداره. خودت بغلش کن ببرش سمت اسباب بازیاش بازی کنید یا نقاشی بکشید با هم یا توپ بازی کنید. توو بغلت بنشونش برنامه کودک ببینید. ی جوری که کاملا از اون فضا خارج شه. سختت میشه ی مدت ولی شاید ایشالا جواب بده. 

عزیزم از لحاظ اندام جنسی احساس یک بزرگسال رو ندارن، چون اون رشد رو ندارن هنوز

منتها یه لذتی میبرن، مثل حالتی که ما به یه کاری عادت داریم وقتی انجامش میدیم انگار خیالمون راحت میشه، سبک میشیم، یه همچین حسی دارن

و تنها راه درمانشم این که اول دقت کنی ببینی چه تایم هایی این کار رو میکنه

بعد دقیقا تو اون تایمها قبل از شروع مچش رو بگیری، باید زرنگ باشی و فرصت ندی بهش، سرش رو گرم کن، حواسش رو پرت کن، حتی شده بغلش کن، خلاصه نذار به هیچ وجه تکرار کنه، و البته به وضوح نمیگی هدفت چیه، یا نمیگی این کار رو نکن، هر نوع عکس العمل واضحی میتونه تشدیدش کنه

فقط و فقط و فقط جوری که نفهمه هدفت چیه نذار این کار رو تکرار کنه

بسته به میزان تایمی که بچه عادت کرده به این کار حول و حوش دو تا 3 هفته زمان میبره تا کامل ترک کنه

به شرطی که ازش غافل نشی این وسطا باز تکرار کنه

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
تنها مشکلی که داره یبوسته مشکل دیگه ای نداره.وقتاییم که متکا پیدا نکنه خودشو میسابونه به عروسکاش یه ...

ابجی عادت کرده..یجورای اگ میتونی تمام وقتشو پر کنین ک کم کم از سرش بیفته

2706