2733
2739
عنوان

خود ارضایی کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 11397 بازدید | 263 پست
دوساله واین حرفا 😐😐دخترم دوساله و۵ماهشه تازه اب خواستن رو جمله بندی میکنه میگه اب بده

دختر من دوسال و دو ماهشه و کامل صحبت میکنه حتی تعارفای معمول تو روابط اجتماعی رو خوب بلده.این چیزا ژنتیکیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی مخصوصا که اگه از کسی چیزی هم ببینی که متاسفانه مهمونی های ادمم بهم میریزه همش باید هواست باشه

من دخترم دوساله ونیمشه هرجابره دنبالش میدم مخصوصا با بچه ها باشه کنترل نامحسوس میشم 

2731
من دخترم دوساله ونیمشه هرجابره دنبالش میدم مخصوصا با بچه ها باشه کنترل نامحسوس میشم 

کاری که میشه کرد همینه نامحسوس مواظب باشیم

میشه لطف کنید برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرسید ممنونم
خیلی اشتباه میکنه کاش با آرامش بهش توضیح بدید بچها خیلی کنجکاو وباهوش هستن حتی باهاش حموم بره ولی به ...

اره واقعاخیلی نگرانم‌.خیلی بدتربیت داده نگران ایندشم کلی هم حرف میزنم دعوامیکنم گوش نمیده کلافه شدم میگ پسره دیگ عیب ک نیس پسرتوهم بدنیا بیادازاین کارهامیکنم ولی من میدونم خدابی نکرده بابچه من همچین چیزی یادبده ب سیم اخرمیزنم

کمکم کن یاعلی
نمیشه بخاطر دوخط نوشته کسیو گمراه کرد  خانم باید بره پیش کسی ک علمشو داره.منم مطالعه زیاد دارم ...

بله درست اینجا کسی راهکار عجیب نداد اگه بخونی، این قضیه هست قبلا مادرها انقدر با بچه ها نزدیک نبودن و رو این قضیه اگه میفهمیدن ب همون دلیل ک بچه احساس جنسی نداره زوم نمیکردن و بچه فراموش میکرد
من پسر بچه 7ساله ای رو دیدم ک گوشیش پر فیلم پور  ن بوده ، ب نظرتون اون ب بلوغ رسیده بوده ؟

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
2740
شما نمیدونید من بعد چند وقت مطالعه این تاپیکو میزنم چقدر دکتر اطفال بردم چقدر آزمایش گرفتن ازش همه چ ...

جرا با ی راونشناس صحبت نمیکنی؟ فقط وقتی شلوارسو درمیاره این کارو میکنه؟ اگه اینجوره فقط شلواری بهش بپوشون که نتونه درش بیاره مثل لباسای سر همی. با صرفا دکتر رفتن که مشکل حل نمیشه. دایم سرشو گرم کن و سعی کن ی مدت تمام وقت در  اختیارش باشی تا ایشالا از سرش بیفته. خیلی کوچیکه راحتتر میشه کاری کرد فراموش کنه

منم خاهرزادم پسر۲نیم سالشه خاهرم ب اونجاش دس میزنه بوس میکنه یامیگ اونجاتوبخورم من عصبی میشم میگم حس ...

اخ اخ خیلی بده منم ی موقع یکی ب بچم اینجوری میگه یا قربون صدقه میرن اعصابم داغون میشه میگم نکنید نگید دست نزنید بچه حساسه بلوغ زودرس میگیره 

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
بله درست اینجا کسی راهکار عجیب نداد اگه بخونی، این قضیه هست قبلا مادرها انقدر با بچه ها نزدیک نبودن ...

منم گفتم از روی غریزس ن بلوغ جنسی باید تا کوچیکن از سرشون بپره اگ خوب خونده باشید حتما دیدید

اره واقعاخیلی نگرانم‌.خیلی بدتربیت داده نگران ایندشم کلی هم حرف میزنم دعوامیکنم گوش نمیده کلافه شدم ...

این جمله روخیلیا میگن که پسره عیب نیست دورازجون همین که میگن عیب نیست فردامیشه بلای جون مردم ابرو بر خانواده.هر وقتی بچه دار شدی دیدی هرکی تاثیر بدمیزاره اگاهانه ازش فاصله بگیر خواه برادر باشه یا خواهر

میشه لطف کنید برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرسید ممنونم
اخه اصن نمیاد جواب بده نظرشو بگه هیچی ب هیچی زد و ول کرد رفت بعدم منم اول گفتم گلم شایدم بچه خارشی چ ...

فک میکنید فقط بدنشون رو به بالش میسابونن همین و بس که میگید خارشه خیلی علائم دیگه مثل برافروختگی چهره و ثابت ماندن نگاه و ... هم هست شاید با یه خارش شروع بشه ولی وقتی نقطه لذتشون رو پیدا کنن دیگه مسئله فرق میکنه

بله درست اینجا کسی راهکار عجیب نداد اگه بخونی، این قضیه هست قبلا مادرها انقدر با بچه ها نزدیک نبودن ...

جل الخالق...چه پدرومادری داشته این بچه....دلم به حال پسربچه سوخت اینم یه نوع کودک ازاریه

بعدشم خود محیط خانواده هم بی تاثیر نیستیا اطرافیان بچس میبینه تقلید میکنه ولی بمعنای چیزی نیس

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز