2737
2734
عنوان

فرق گذاشتن بعضي ها بين پسر و دختر

1041 بازدید | 17 پست

سلام به همگي، امشب ي چيزي ديدم، انقدر رفته رو اعصابم دلم ميخواست داد بزنم سر ي مادر ولي خوب به من ارتباطي نداشت و نميتونستم دخالت كنم، توي هواپيما بودم رديف جلو ي خونواده نشسته بودن ي دختر حدودا ١٠ ١١ ساله با ي پسر ٥ ساله، پسرشون نگم چقدر شيطون بود انقدر رو صندلي بپر بپر ميكرد غذاي بغل دستي من تمام ريخت زمين، ميومد با كفش پا ميزاشت روي پاي مردم كه نشسته بودن از جلوي هواپيما ميرفتتتتت تا اخر، انقدر اين كارو تكرار كرد سر مهماندار اومد خيلي جدي به پدرش گفت يكبار ديگه اين بچه بلند شه از جاش جريمه ميشين پروازو به هم ريخته، اونوقت مادر و پدر اين پسر دريغ از ي كلمه بگن بشين، اونوقت دخترشون تا يكم روسريش ميرفت عقب با ي لحن خيلي بد و كلمه بد ميگفتن روسريتو بكش جلو چه مرگته، خدايي چرا بعضيا انقدر فرق ميزارن؟ دختره بنده خدا اشكش درومد انقدر جلوي همه بد باهاش حرف زدن، اونوقت يكبار به برادرش گفت ديدي دعوات كردن بشين ديگه مادرش دستشو برد بالا دخترشو بزنه، اصلا نميتونم درك كنم اين رفتارو، چرا بعضيا اينجورين 😞😞😞😞 اون دختر عادت ميكنه هميشه بگه چشم حتي اگه حرفش حق باشه، مثل خيلي از ماهايي كه همين مورد باعث شده مردا بتونن بهمون زور بگن 

شاید نامادری بوده

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خدا لعنت شون کنه ایشالا

از رو زمین برشون داره

مامان من به خاطر داشتن همچین پدر و مادری هنوز افسردست و خاطره های بدی داره

خدا ازشون نگذره

البته خدا هم جایه حق نشسته میدونه چکار کنه با همچین پدر و مادری

پادشاهن ،پسر ولیعهده و قراره وارث تاج و تختشون بشه لابد

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
آره ممکنه حیوونم بین بچه هاش فرق نمیذاره چه برسه آدم

نه بابا من خودم تو فامیلامون دیدم مادره علنا گفت من پسرمو بیشتر دوست دارم جونش درمیاد واسه پسرش ولی دختررو همچین میزنه 

شکر خدا که نام علی در اذان ماست ما شیعه ایم و عشق علی هم از آن ماست★ذکر علی عبادت مختص شیعه است این اسم اعظم است که ورد زبان ماست★با هر نفس علی شده ذکر لبم مدام این "یاعلی" همیشه رفیق لبان ماست★از "یاعلی" زبان و دهان خسته کی شود؟ اصلا زبان برای همین در دهان ماست★دنیا و آخرت به خدا نیست جز علی بغض علی جهنم و حبش جنان ماست★ما را گمان کنم ز علی آفریده اند عشقش سرشته در گل ما، بند جان ماست★ما شیعه زاده ایم، خدا را هزار شکر این شیعه زادگی شرف خاندان ماست★ما عاشق علی شده ایم و بدون شک این هم ز پاکدامنی مادران ماست★ما را چکار غیر علی را؟ فقط علی آری علی علی به خدا آب و نان ماست★پیرم که سایه اش همه دم مستدام گفت عشق علی همیشه و هر جا نشان ماست ❤❤❤فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤❤❤
2706