2733
2734
فاطی تو یه چیزی بمن داده بودی نتونستم بخونم چی بود؟    

گفتی پسر عمت تو نه سالکی همزادش پیداش کرد و کسی که همزادش پیدا کنه نمیزاره همزاد زنده بمونه ولی من تو یه سایت دیدم همزادها هندیگر پیدا کرده بودن و باهم عکس گرفته بودن و نوشته بود خوش شانسن که همزادشونو تونستن ببینن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها واقعیت داره که ممکنه همزاد تو بارداری بچه مونو ازمون بگیره

همزاد به اون شکل دروغه که میگن

عده ای معتقدن جن ها به اندازه اوم ها هستن و بیشتر و اگه کسی ساعت و تاریخ و محل تولدش با یکی از اون نوزادهای جنیان یکی باشه همزاد پیدا میکنه که خب تو سرنوشتش هم اثر میزاره

در این حد بیشترش دروغه

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2738
اون آله 

منم حدود یه هفته ایناس خواب میبینم شوهرم داره شکمم فشار میده میگه بزار بچه بیفته همون لحظه واقعا فشار هم وارد میشه بهم و خودم حی میکنم از خواب میپرم ممکنه همزادم باشه؟؟

خدا خیرش بده هرکی ترکوند من ک داشتم سرکته میکردم از ترس

منم ترسیدم خب اونم خیلی زیاد

ولی دوست دارم از این بحثا حتی الان هم دوست دارم ادامه بدیم

خود ترسانی دارم    

دوستم دقیقه وقت بذار امضامو بخون لطفا 💗 دوستم اگه دوست داشتی با دل پاکت سه تا صلوات مهمونم کن تا به سه تا هدفی که دارم برسم میدونم خیلی راه درازی در پیش دارم ولی همش میترسم نکنه مشکلی پیش بیاد نتونم موفق بشم اگه دوست داشتی برای موفق شدنم دعا کن اگه وقت کردی صلوات مهمونم کن❤️💕برات دعا می کنم 💋 💋 درضمن اون بچه ای که پروفایلم گذاشتم اسم بچه آیندمه🥰 وتیکرمم تیکر رسیدن به هدفمه 🤗 ۹۹/۷/۱
منم ترسیدم خب اونم خیلی زیاد ولی دوست دارم از این بحثا حتی الان هم دوست دارم ادامه بدیم خود ترسانی ...

منم کخ درونم سیخم میزنه

خدای ممنونتم بخاطر گل دخترام 😍😍😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙
منم حدود یه هفته ایناس خواب میبینم شوهرم داره شکمم فشار میده میگه بزار بچه بیفته همون لحظه واقعا فشا ...

اگه بارداری چرا این چیزارو میخونی؟قبل خواب ۱۰ تا آیت الکرسی بخون؛بسم الله زیاد بگو، زیر بالشتم چاقو بذار 

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
2706